Resident Evil Village. Nowy zwiastun i informacje o demach

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 16.04.2021, 11:33 Aktualizacja: 16.04.2022, 11:33
Firma Capcom dostarczyła nam nowy zwiastun Resident Evil Village oraz informacje o wersjach demonstracyjnych gry.
0 Udostępnień

Źródło: playstation.com

Minionej nocy zorganizowano specjalny pokaz z okazji dwudziestopięciolecia serii Resident Evil. Fani cyklu mogli odbyć sentymentalną podróż do przeszłości, ale tak naprawdę to, co najważniejsze, związane było z bieżącymi sprawami i mocno wyczekiwaną najnowszą odsłoną serii Resident Evil Village.

Producent gry uraczył widzów nowym zwiastunem. To już czwarty tego rodzaju materiał promujący grę. Na prezentacji trzyminutowego trailera firma Capcom nie skończyła. Podzieliła się także informacjami dotyczącymi wersji demonstracyjnych. Zanim Resident Evil Village trafi do sprzedaży, ukażą się dwa dema. Jako pierwsi, w ramach wydarzenia 8 hours in the Village, dostęp do nich zyskają posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

8 hours in the Village zaplanowano na dwie niedziele – 18 kwietnia oraz 25 kwietnia. W każdym z terminów potrwa po osiem godzin. 18 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego udostępnione zostanie demo Village. Tydzień później, także o godzinie 19:00 czasu polskiego, w ręce użytkowników sprzętu Sony zostanie oddane Castle.

Demówki zaoferują sprawdzenie łącznie 60 minut rozgrywki. 2 maja o godzinie 2:00 w nocy czasu polskiego natomiast obie wersje demonstracyjne trafią do użytkowników wszystkich platform docelowych – PC, Xbox One, Xbox Series X oraz wspomnianych już konsol Sony.

Na tym nie koniec dobrych wieści od Capcomu. W Resident Evil Village powróci tryb Mercenaries, który oferuje szereg dodatkowych zadań o stopniowo narastającym poziomie trudności. Jest to bez wątpienia kolejny powód, aby sięgnąć po ósmą już główną odsłonę popularnej serii z gatunku survival horror. Przypomnijmy, że premierę gry wyznaczono na 7 maja 2021 roku.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments