Resident Evil Village. W ostatnie demo pogramy dłużej

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 27.04.2021, 12:37 Aktualizacja: 27.04.2022, 12:40
Studio Capcom ogłosiło, że finalna wersja demonstracyjna Resident Evil Village zostanie udostępniona na dłuższy okres.
0 Udostępnień

Fot. Steam

W dwa minione weekendy w ramach wydarzenia 8 hours in the Village wyczekujący na premierę Resident Evil Village mogli zagrać w wersje demonstracyjne gry. Warto jednak zaznaczyć, że taką możliwość jako pierwsi zyskali posiadacze konsol PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Poszczególną z demówek, Village oraz Castle, jak już sugeruje nazwa wydarzenia, udostępniono na czas 8 godzin – bez uwzględnienia stref czasowych. W przypadku naszego kraju w obydwa weekendy była to godzina 19:00 czasu polskiego.

Z jednej strony zaoferowanie wersji demonstracyjnych stanowi świetne posunięcie ze strony twórców gry, z drugiej wyznaczenie zaledwie 8 godzin bez uwzględniania różnic czasowych jest dość problematyczne i spotkało się, jak najbardziej słusznie, z bardzo negatywnym odbiorem. Głosy wyrażonego niezadowolenia nie umknęły uwadze deweloperom ze studia Capcom i postanowili zrekompensować rozgoryczenie wśród użytkowników.

Za pośrednictwem konta na portalu społecznościowym Twitter poinformowano, że finalna wersja demonstracyjna, która także zaoferuje 60 minut rozgrywki, dostępna będzie w zdecydowanie dłuższym okresie – od 2 maja (w naszym przypadku od godziny 2:00 czasu polskiego) do 10 maja. Co istotne, możliwość zagrania w nią zyskają od razu nie tylko posiadacze konsol Sony, ale również użytkownicy PC oraz sprzętu Microsoftu, Xbox One i Xbox Series X.

Premiera Resident Evil Village odbędzie się już w przyszłym tygodniu, w piątek, 7 maja.

Możecie na śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments