Returnal na PlayStation 5. Nowy zwiastun zachwyca!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 2.04.2021, 14:29 Aktualizacja: 2.04.2022, 14:29
Premiera „Returnal” zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego, że studio Housemarque postanowiło poczęstować graczy kolejnym materiałem promocyjnym. Otrzymaliśmy zwiastun prezentujący nowe fragmenty rozgrywki z mocno wyczekiwanej gry akcji, która niedawno osiągnęła złoty status.
0 Udostępnień

Źródło: YouTube

Nowy zwiastun i niecały miesiąc do premiery

W ostatnich dniach w związku z Returnal dzieje się całkiem sporo — najnowsze dzieło studia Housemarque osiągnęło złoty status, co oznacza, że trafiło już do tłoczni, a do tego opublikowano nowy materiał promujący grę. Na niespełna dwuminutowym zwiastunie możemy zaobserwować fragmenty z rozgrywki. Nie będzie zaskoczeniem, że jest to namiastka niezwykle efektownej, dynamicznej akcji. Uwagę zwracają zróżnicowanioponenci, do których pokonania będzie potrzeba sporej ilości amunicji.

Premierę zapowiadanej gry wyznaczono na 30 kwietnia bieżącego roku. Tytuł ukaże się na rynku wyłącznie w wersji dedykowanej nowej generacji konsol od Sony. Biorąc pod uwagę, jak wielki jest problem z dostępem do PlayStation 5, termin premiery można traktować nieco umownie — z pewnością wielu graczy dopiero w nieco dalszej przyszłości zyska szansę posmakowania świata „Returnal”.

Przypomnijmy, że grę, stanowiącą połączenie strzelanki trzecioosobowej oraz roguelike’a, cechuje tryb single player, a tym, co powinno zrobić na użytkownikach największe wrażenie, jest oprawa wizualna. Świeżo opublikowany zwiastun tylko zachęca do tego, aby poznać tak pieczołowicie i efektownie przygotowaną przez Housemarque wirtualną rzeczywistość.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments