Rob Zombie kontra Rodzina Potwornickich. Czy muzyk i reżyser zrujnuje kolejny kultowy tytuł?

zagrano Bez kategorii Publikacja: 8.06.2021, 11:47 Aktualizacja: 8.06.2022, 11:47
Rob Zombie szykuje się do kolejnej konfrontacji ze znaną marką ze świata czarnej komedii i horroru. Tym razem ma nakręcić pełnometrażowy film inspirowany legendarnym serialem The Munsters.
0 Udostępnień

Fot. Facebook/Rob Zombie. 

Po tym jak w połowie marca tego roku ukazał się jego najnowszy, skądinąd bardzo udany album The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy, można było domniemywać, że Rob powróci na dobre do muzyki i przynajmniej na jakiś czas odpuści sobie ambicje reżyserskie. Niestety nie.

Dzisiaj na facebookowym profilu artysty znalazła się krótka zapowiedź jego nowego projektu, filmu na bazie kultowego serialu The Munsters — w Polsce znanego, jako Rodzina Potwornickich.

Przypomnijmy, The Munsters to amerykański sitcom o perypetiach rodziny potworów rodem z klasycznego kina grozy. Oryginalnie emitowany w latach 1964-66, był swoistą konkurencją dla Rodziny Addamsów. Z kolei Rob Zombie, od czasu reżyserskiego debiutu Domem 1000 trupów w 2003 roku, z różnym powodzeniem realizuje kolejne horrory, w tym remake’i klasycznych tytułów.

Ostatnie jego dzieło, 3 from Hell sprzed dwóch lat, okazało się klęską komercyjną i artystyczną. Czy nowi The Munsters podzielą jego los? Przekonamy się za jakiś czas. Jedno jest (PRAWIE) pewne, że na ekranie zapewne zobaczymy jego żonę Sheri Moon Zombie, a prawdopodobnie też Billa Moseleya i Richarda Brake’a, którzy występują w filmach Zombiego praktycznie już etatowo.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments