Rozłąka. Premiera serialu Netflix we wrześniu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 8.07.2020, 12:51 Aktualizacja: 8.07.2021, 12:51
Już w 1902 roku Georges Méliès udowodnił, że kino umożliwia podróż w przestrzeń kosmiczną i zabrał widzów na Księżyc. Dzisiaj świat kosmosu może się nam stać jeszcze bliższy. Rozłąka to nowa propozycja astronomicznej wyprawy na Marsy. Przybliżamy najważniejsze informacje o premierze nowego serialu w Netflix.
premiera serialu Rozłąka w Netflix już we wrześniu
6 Udostępnień

W artykule na temat premiery serialu Rozłąka poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera serialu Rozłąka?

Stworzony przez Andrew Hinderakera i wyprodukowany przez Jasona Katimsa serial trafi do bazy danych popularnej wypożyczalni Netflix 4 września. W roli głównej wystąpi bowiem Hilary Swank, która rolą w Rozłące ma szansę przypomnieć się szerszej widowni. Zdobywczyni dwóch statuetek Oscara od dłuższego czasu pozostaje w tle filmowego świata i jej kariera wyraźnie przyhamowała.

serial Rozłąka w Netflix to powrót Hillary Swank

Do premiery Rozłąki pozostaje dość sporo czasu, wobec tego dwumiesięczny okres oczekiwania można poświęcić na inne filmowe oraz serialowe nowości w serwisie. O wszystkich premierach na platformie dowiecie się z naszego comiesięcznego zestawienia. Sprawdźcie, czego ciekawego możecie się spodziewać w lipcu 2020 w Netflix!

Niebezpieczna podróż na Marsa

Emma Green to obywatelka Stanów Zjednoczonych Ameryki, w przeszłości pilotka Marynarki Wojennej. W jej charakter wpisuje się empatyczność, spora inteligencja oraz zdolności przywódcze – staje bowiem na czele grupy, która za cel obiera wyprawę na Marsa. Prywatnie Emma to żona Matta Logana, głównego inżyniera w NASA, z którym mają 15-letnią córkę, Lex. Podróż w kosmos stanie się dla kobiety prawdziwym przełomem.

Wyprawa na Marsa następuje w bardzo trudnych okolicznościach – Emma opuszcza rodzinę akurat wtedy, gdy ta jej bardzo potrzebuje. Nie tylko skomplikowane relacje z najbliższymi zaczynają doskwierać bohaterce. Kontakt pomiędzy członkami kosmicznej załogi nie należy do najlepszych, co zmniejsza szanse na powodzenie w wykonaniu misji. Jak w tej astronomicznej, z pewnością wystawiającą na wiele ciężkich prób i niebezpiecznej, przygodzie odnajdzie się Emma?

Poznaj obsadę serialu Rozłąka

Największą gwiazdą zespołu aktorskiego jest Hilary Swank, która wcieli się w protagonistkę historii. A kto będzie jej partnerować na ekranie?

  • Hilary Swank – Emma Green
  • Josh Charles – Matt Logan
  • Talitha Bateman – Alexis “Lex” Logan
  • Mark Ivanir – Misha Popov
  • Ato Essandoh – Kwesi Weisberg-Adebayo

Rozłąkę tworzyć będzie dziesięć odcinków. Premiera serialu po wakacjach – 4 września.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments