Rugal. Nowy koreański serial wkrótce w Netflix

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 23.04.2020, 12:38 Aktualizacja: 23.04.2021, 12:41
Jako użytkownicy platformy Netflix dość często otrzymujemy szansę na zasmakowanie kina w innym niż amerykańskim wydaniu. Jedną z takich propozycji stanowią produkcje azjatyckie. W maju pojawi się najnowsza. To pierwszy sezon koreańskiego serialu Rugal, którego premiera odbędzie się pod koniec miesiąca.
premiera serialu Rugal zaplanowana jest na drugą połowę maja
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Rugal w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy Rugal pojawi się w Netflix?

Na ten moment poznaliśmy zdecydowanie więcej nowości, które ukażą się w Netflix w pierwszej połowie maja 2020 i na razie stopniowo rysuje się nam obraz tego, czego możemy się spodziewać w drugiej części miesiąca.

Jednym z pewniaków jest Rugal. Pierwszy sezon koreańskiego serialu, stanowiącego mieszankę kilku filmowych gatunków, dostępny będzie w Netflix od 24 maja. Podobnie jak inne produkcje platformy, i ta pojawi się o 9.00 i będzie dostępna od razu w całości.

Dramat, sensacja, science-fiction, czyli klasyczny koreański miszmasz

Rugal to adaptacja internetowego komiksu o tym samym tytule. W produkującej go Korei Południowej, a także wielu krajach Azji, Ameryki Łacińskiej oraz anglojęzycznych dostępny jest już od końca marca. Reszta świata (w tym Polska) musi wykazać większą cierpliwość – aż do 24 maja. Wyczekiwanie na serial staje się tym większe, że napływające opinie z różnych zakątków globu, w których premiera już się odbyła, zwiastują porcję porządnego kina.

Omawiany serial to zestaw aż szesnastu odcinków, opowiadających o losach elitarnego detektywa. Mężczyzna prowadzi śledztwo w sprawie organizacji przestępczej Argos, a pewnego dnia zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo własnej żony. W wyniku starcia z jej faktycznymi zabójcami traci oczy. Podejmuje współpracę ze specjalnym zespołem Rugal, także zajmującego się walką z przestępczością. Detektyw otrzymuje dwie sztuczne gałki oczne i przystępuje do dalszego działania, mogąc korzystać z nowych, wyjątkowych umiejętności.

Poznaj obsadę nowego serialu z Korei Południowej

Jak prezentuje się obsada serialu? Zespół aktorski Rugal tworzą m.in. poniższe nazwiska:

  • Choi Jin Hyuk – Kang Ki Bum
  • Jo Dong Hyuk – Han Tae Woong
  • Jung Hye In – Song Mi Na
  • Kim Min Sang – Choi Keun Chul
  • Park Sun Ho – Lee Kwang Chul

Kino z Korei Południowej od dawna prezentuje wysoki poziom jakości i jest chętnie oglądane także przez polskich widzów. Liczymy na to, że Rugal również spełni nasze niemałe oczekiwania.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments