Shadow Warrior 3. Wiadomo już, kiedy poznamy nowe informacje

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 13.04.2021, 13:50 Aktualizacja: 13.04.2022, 17:00
W bieżącym roku odbędzie się premiera Shadow Warrior 3. O najnowszej odsłonie serii gier akcji FPP nie wiemy jednak zbyt wiele. Rodzime studio Flying Wild Hog zapowiedziało jednak, że w przyszłym miesiącu dostarczy graczom nowych informacji.
0 Udostępnień

Źródło: Shadow Warrior 3/Twitter

Jesienią 2013 roku w wyniku inicjatywy bydgoskiego studia Flying Wild Hog oraz nawiązanej z Devolver Digital współpracy wypuszczono na rynek remake Shadow Warrior, gry akcji wydanej pierwotnie w 1997 roku. W 2016 opracowano sequel i możemy być pewni, że na tym nie koniec cyklu. W bieżącym roku odbędzie się premiera trzeciej części serii.

Kolejna przygoda z postacią Lo Wanga w roli głównej ukaże się w wersji na komputery osobiste, ale można być spokojnym o to, że w dalszej przyszłości trafi również na konsole Sony i Microsoftu. Tak było w przypadku dwóch poprzednich części, które od sześciu miesięcy do roku po debiecie na PC zostały wznowione w edycjach na PlayStation 4 i Xbox One.

Trudno powiedzieć, aby kampania promująca Shadow Warrior 3 już ruszyła — co prawda znamy szczątkowe informacje o fabule trzeciej części cyklu (gracz wyruszy w pogoń za starożytnym smokiem, który może doprowadzić do końca świata), wiemy, że podtrzymana zostanie perspektywa pierwszej osoby, ale na bardziej istotne wieści przyjdzie nam poczekać do przyszłego miesiąca. Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze studio Flying Wild Hog ogłosiło, że w maju dostarczy nam nowych informacji i wydaje się, że będą to pierwsze poważne działania marketingowe, mające na celu jak najlepiej przygotować graczy na premierę Shadow Warrior 3.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments