Shakes on a Plane. Premiera gry na PC oraz Nintendo Switch

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 22.12.2020, 15:27 Aktualizacja: 22.12.2021, 15:27
Moda na kanapowe gry kooperacyjne wiecznie żywa, o czym świadczy ogromna popularność Overcooked i Overcooked 2, które zostały wydane odpowiednio w 2016 i 2018 roku. Część twórców postanowiła wykorzystać i w jakiś sposób rozwinąć ten pomysł, by stworzyć własne tytuły. Tak powstało m.in. polskie Tools Up, a kilka dni temu swoją premierę miał Shakes on a Plane od Huu Games, które dostępne jest na komputerach osobistych i Switchu.
0 Udostępnień

Symulator obsługi pokładowej

Wygląda na to, że minęło już wystarczająco dużo czasu, by zaczęły pojawiać się mniej lub bardziej udane klony Overcooked – w zeszłym roku polskie The Knights of Unity oraz All in! Games wypuściło na świat niezwykle sympatyczne Tools Up, a kilka dni temu (konkretnie 15 grudnia) na Steamie i w eShopie pojawiło się Shakes on a Plane.

Gra od niemieckiego studia Huu Games bierze wszystko to, co najlepsze ze wspomnianego już Overcooked, z tym że zamiast przyrządzania posiłków, będziemy skupiać się na dogadzaniu pasażerom samolotu. A ci mają przeróżne zachcianki, aczkolwiek, jak zapewniają twórcy, większość z nich dotyczyć ma właśnie jedzenia. Ostatecznie zawsze będzie można wyrzucić niesfornych pasażerów z samolotu, ale ma to się znacząco odbić na końcowej ocenie danego poziomu.

Produkcja zaoferować ma różnego rodzaju wyzwania, a jeden z poziomów rozgrywać ma się na latającym spodku obcych. Gra przeznaczona jest dla maksymalnie czterech graczy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować przejść Shakes on a Plane samemu. Gra dostępna jest już na komputerach osobistych (Steam) oraz Switchu, a jej cena to odpowiednio 53,99 zł i około 90 zł.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments