She-Hulk. Nowe nazwisko w obsadzie serialu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 13.04.2021, 13:29 Aktualizacja: 13.04.2022, 17:00
Stopniowo poznajemy coraz więcej szczegółów na temat She-Hulk. Serial powstający we współpracy Marvel Cinematic Universe oraz Disney+ wciąż pozostaje dość enigmatycznym projektem, ale znana jest nam część obsady produkcji.
0 Udostępnień

Źródło: Flickr/big-ashb – Sensational She-Hulk vol 1 #1 1989

Być może trudno w to uwierzyć, ale są takie komiksowe postaci ze świata superbohaterów, które jeszcze nie dostały swoich pięciu minut na ekranie. Jedna z nich to Jennifer Susan Walters, czyli She-Hulk. Zmieni się to już w przyszłym roku wraz z premierą serialu o jej przygodach. Etapami poznajemy członków aktorskiej obsady produkcji, którą będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy Disney+.

Najświeższym jest Renée Elise Goldsberry, która wcieli się w postać Amelii. Aktorka znana jest z występów w serialu Altered Carbon czy melodramacie Waves. Nie wiemy jeszcze, jak wielkie znaczenie będzie mieć Amelia w opowieści o She-Hulk. Przypomnijmy, że casting do tytułowej roli wygrała Tatiana Maslany.

She-Hulk stworzona przez duet Stan Lee i John Buscemapo raz pierwszy w komiksie pojawiła się w lutym 1980 roku. Poza byciem superbohaterką Jennifer Susan Walters to także zdolna prawniczka, co nie pozostanie bez znaczenia dla przygotowywanego przez Marvela i Disney+ serialu. Ten zaś zapowiadany jest… jako komedia prawnicza.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments