Siły Kosmiczne. Premiera zapowiedziana teaserem!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 5.05.2020, 15:26 Aktualizacja: 5.05.2021, 15:27
Nierzadko pojawiają się zarzuty wobec w domniemaniu egocentrycznego narodu amerykańskiego, że uważa się za najważniejszy, najbogatszy oraz najbardziej rozwojowy na świecie. W maju w Netflix pojawi się premierowy serial Siły Kosmiczne, w którym obywatele kraju ze stołecznym Waszyngtonem zamarzą o czymś więcej – o zapanowaniu nad kosmosem.
siły kosmiczne - premiera 1. sezonu
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Sił Kosmicznych w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 1. sezon Sił Kosmicznych w Netflix?

Pierwszy sezon omawianego serialu komediowego ukaże się na platformie Netflix 29 maja. Można wobec tego zakładać, że miesiąc ten zostanie przez zarządzających wypożyczalnią zakończony z mocnym przytupem i w bardzo dobrym humorze wprowadzi nas w czerwcowy okres premier. Możemy ocenić to po teaserze, który pojawił się dziś na YouTube.

Jak rodził się ten serial? – Serial Siły Kosmiczne powstawał w dość nietypowy sposób. Netflix wpadł na pomysł, który uznał za wyjątkowo zabawny, na każdym spotkaniu wszyscy pękali ze śmiechu: zróbmy serial o narodzinach fikcyjnych Sił Kosmicznych! – opowiada Steve Carrel, jeden z twórców serialu. – O tym pomyśle dowiedziałem się od mojego agenta, Netflix przedstawił mi koncepcję serialu, potem ja przekazałam ją Gregowi i wszyscy zareagowali podobnie. Mieliśmy tylko tytuł i nic poza tym – wspomina. Jak się skończyło?

Budujemy nową formację armii USA – Siły Kosmiczne

Siły Kosmiczne tworzy zestaw dziesięciu odcinków, trwających po około pół godziny. Dodajmy do tego reprezentowanie gatunku komedii i być może otrzymamy idealny serial do obiadu. Głównym bohaterem omawianej produkcji jest generał Mark R. Naird, pilot Sił Powietrznych USA, który otrzymuje wyjątkowe zadanie – utworzenie i dowodzenie szóstą formacją sił zbrojnych USA, tytułowymi Siłami Kosmicznymi. Choć Mark jest do tego pomysłu nastawiony dosyć sceptycznie, razem z rodziną przeprowadza się do odległej bazy w Kolorado. Tam razem z ekipą barwnych naukowców i astronautów podejmuje się zadań zlecanych przez Biały Dom, takich jak szybkie (ponowne) lądowanie na Księżycu czy uzyskanie całkowitej dominacji w przestrzeni kosmicznej.

Podstawowy cel dla nowo utworzonej grupy stanowi ponowne wylądowanie przez Amerykanów na księżycu i zapanowanie nad przestrzenią galaktyczną. Siły kosmiczne to stworzony przez Steve’a Carella i Grega Danielsa (The Office) serial komediowy o miejscu pracy, w którym stawki są kosmicznie wysokie, a ambicje sięgają gwiazd. Możemy spodziewać się po nim dużej porcji humoru, opartego na grze z konwencją filmów z gatunku science-fiction.

Poznaj nazwiska aktorów, występujących w komediowym serialu

W Siłach Kosmicznych spotkamy wiele rozpoznawalnych oraz lubianych twarzy.

  • Steve Carell – generał Mark R. Naird
  • John Malkovich – dr Adrian Mallory
  • Owen Daniels – Obie Hanrahan
  • Noah Emmerich – Kick Grabaston
  • Diana Silvers – Erin Naird

Najbardziej popularny z powyższego grona i mający w swoim dorobku wiele znakomitych ról komediowych Steve Carell odpowiada również za scenariusz do jednego z odcinków Sił Kosmicznych.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments