Czy Belle Delphine sprzedaje coś więcej niż wodę po kąpieli?

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 13.07.2019, 8:30 Aktualizacja: 8.12.2021, 13:19
Po sprzedaży wody po kąpieli sprzedaż moczu wydaje się być logiczną konsekwencją nowego biznesu gwiazdy cosplay i instagrama, Belle Delphine. Czy faktycznie tak jest?
0 Udostępnień

Tajemniczy sklep Belle Delphine

Dla fanów tej kontrowersyjnej postaci i urofili mamy smutną wiadomość – Belle Delphine nie sprzedaje swojego moczu. Okazało się, że ktoś doskonale podszył się pod sklep gwiazdy, a ona sama nie ma z całą sprawą związku.

W ofercie fejkowego sklepu była też zużyta guma do żucia i oczywiście słynna woda po kąpieli. Słoik z moczem został wyceniony na niebagatelną sumę 10 tys. dolarów. Kto wie, co tak naprawdę znajdowało się w tajemniczym słoju? Zdecydowanie odradzamy zakupy z niesprawdzonych źródeł.

Losy biznesu Belle Delhpine

Gwiazda internetu, Belle Delphine, znana była do tej pory z wprowadzenia do świadomości seksualnej świata zachodu twarzy „ahegao”, czyli miny, którą robią rysowane przez Japończyków postacie podczas seksu.

Ostatnio z wirusową szybkością świat internetu obiegła informacja o nowym produkcie cosplayerki, czyli wodzie po kąpieli. Jej cena wynosiła 30 dolarów i wyprzedała się w błyskawicznym czasie dwóch dni. Taki produkt może szokować internautów, ale nie koneserów sztuki współczesnej. Już prawie 60 lat temu włoski artysta, Piero Manzoni, sprzedawał swoje ekskrementy zapakowane w stalowe puszki w cenie równej ich wadze w złocie. Obecnie te szokujące dzieło osiąga zawrotne ceny na aukcjach – w 2016 roku pojedyncza puszka została sprzedana za 275 tys. euro.

Belle Delphine znana jest z trollowania swoich napalonych fanów. Zadeklarowała, że jeśli jej zdjęcie na instagramie osiągnie 1 mln polubień, to otworzy konto na PornHubie. Oczywiście ten warunek został błyskawicznie spełniony, a GamerGirl spełniła obietnicę na swój sposób.
W filmie “Belle Delphine plays with her PUSSY” bawi się z wypchanymi kotami, a w “PEWDIEPIE goes all the way INSIDE Belle Delphine” po prostu zjada zdjęcie sławnego youtubera.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments