Skull & Bones. Premiera gry przesunięta

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 12.05.2021, 12:29 Aktualizacja: 12.05.2022, 12:29
Studio Ubisoft poinformowało o kolejnym przesunięciu terminu wypuszczenia na rynek gry Skull & Bones.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Wszyscy fani pirackich klimatów na pewno mają na uwadze Skull & Bones — taktyczną grę z gatunku akcji, której opracowaniem oraz wydaniem zajmuje się Ubisoft. Deweloperzy z francuskiego studia wiążą z tym tytułem wielkie nadzieje i robią wszystko, aby jak najbardziej zaistniał na rynku. Niestety, próba wzniesienia gry na wysoki poziom jakości idzie w parze z czasem na jej przygotowania. Prace nad Skull & Bones potrwają jeszcze długo, co oznacza oddalenie momentu premiery.

Ubisoft skieruje swoją produkcję do dystrybucji najwcześniej w przyszłym roku, a istnieje realne podejrzenie, zgodnie z którym nastąpi to dopiero… w 2023 roku.

Pzypomnijmy, że pierwotnie sieciowa rozgrywka miała zostać udostępniona już w 2018 roku. Możemy mieć tylko nadzieję, że zniecierpliwieni użytkownicy nie będą starać się wymuszać na francuskich twórcach przyśpieszenia procesu powstania gry, kosztem jej jakości. Mając na uwadze sytuację z Cyberpunk 2077 i różne relacje na linii producenci — gracze, chyba lepiej uzbroić się w cierpliwość i ze spokojem czekać na premierę.

Przypomnijmy, że Skull & Bones ukaże się w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Zaoferuje zabawę w otwartym świecie, w którym zmierzymy się zarówno z innymi graczami, jak i sztuczną inteligencją. Podstawowym zadaniem będzie rozpoczęcie rozgrywki z posiadaniem jednego okrętu i stopniowe zbudowanie całej pirackiej floty.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments