Slay the Spire już dostępna na urządzeniach mobilnych z Androidem

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 8.02.2021, 15:27 Aktualizacja: 8.02.2022, 15:27
Mające już cztery lata Slay the Spire zalicza premiery na kolejnych platformach. Po ogromnym sukcesie karcianki na komputerach osobistych deweloperzy z Mega Crit Games zdecydowali się na przeniesienie produkcji na inne urządzenia. W zeszłym roku gra pojawiła się na iPhone’ach i iPadach, a od kilku dni posiadacze smartfonów i tabletów z systemem Android mogą pobierać Slay the Spire z Google Play.
0 Udostępnień

Czas po raz kolejny zdobyć iglicę

Slay the Spire ma za sobą długą drogę, a wydanie gry na urządzenia mobilne z Androidem zdaje się być jej szczęśliwym końcem. Deweloperzy z Mega Crit Games poinformowali w zeszłym tygodniu, że ich debiutancka karcianka trafiła do Google Play w cenie 45,99 zł.

Po udanej premierze na iPhone’ach i iPadach w czerwcu zeszłego roku, “androidy” to ostatnia znacząco obecnie platforma, na której Slay the Spire jeszcze nie było. Przypomnijmy, że gra ukazała się we wczesnym dostępie na Steamie w listopadzie 2017 roku i praktycznie z miejsca zaliczyła ogromny sukces. Na początku lipca 2018 roku Mega Crit Games poinformowało, że trafiła do miliona użytkowników, a w marcu 2019 roku (już po oficjalnej premierze) całkowita sprzedaż przekroczyła 1,5 miliona.

Karcianka warta waszego czasu

A mowa tu tylko o komputerach osobistych; pamiętajmy, że w 2019 roku gra ukazała się również na konsolach – maju na PlayStation 4, w czerwcu na Switchu, a sierpniu na Xboksie One.

Sam zagrywam się w Slay the Spire od jakiegoś czasu (mam w nim już 55 godzin) i zdecydowanie jest to produkcja warta wypróbowania.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments