Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5. Twórcy rekompensują opóźnioną premierę

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 10.05.2021, 8:00 Aktualizacja: 13.05.2022, 17:36
Studio CI Games poinformowało, że pierwsze rozszerzenie do Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie darmowe. Deweloperzy chcą w ten sposób przeprosić graczy za przesunięcie premiery gry.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Na początku marca bieżącego roku poznaliśmy dokładną datę premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Już 4 czerwca kolejna część cyklu pierwszoosobowej strzelanki trafi do sprzedaży w wersjach na PC, Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 i… do niedawna wydawało się, że również PlayStation 5. Użytkownicy konsoli nowej generacji od Sony będą jednak musieli poczekać dłużej i wyznaczony termin przestał być aktualny.

Przyczyną zmiany daty premiery gry na PlayStation 5 są kwestie techniczne. Rozgrywka nie została jeszcze do końca przygotowana i deweloperzy z polskiego studia CI Games dopiero nadadzą jej odpowiedni stan, aby mogła trafić do sprzedaży. Postanowili jednak nie ograniczyć do samego komunikatu o przesunięciu premiery i ogłosili także, że w ramach rekompensaty pierwsze DLC do gry będzie udostępnione za darmo – dla osób, które już zamówiły Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 w wersji na jakąkolwiek platformę.

O planowanym dodatku nie możemy zbyt wiele powiedzieć. Rozszerzenie jest na etapie opracowywania i na pewno zaoferuje nowe mapy oraz kontrakty w rozgrywce. W podstawowej wersji gry ich liczby to odpowiednio 5 oraz 20. Szczegóły DLC dopiero poznamy.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments