Sniper Ghost Warrior Contracts 2 trafił do przedsprzedaży

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 15.04.2021, 12:50 Aktualizacja: 15.04.2022, 12:50
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 jest już dostępny w ofercie przedsprzedaży. Premierę gry wyznaczono na czerwiec bieżącego roku.
0 Udostępnień

Źródło: Steam

  • Jeżeli lubisz taktyczne strzelanki, to Sniper Ghost Warrior Contracts 2 będzie odpowiednim wyborem
  • Już teraz zamówisz grę w ofercie przedsprzedaży
  • Każdy kupujący otrzyma garść bonusów

Nie minęły nawet dwa lata od premiery Sniper Ghost Warrior Contracts, a już wiemy, że tytuł doczeka się kontynuacji. Jednocześnie będzie to czwarta odsłona serii Sniper Ghost Warrior, za którą odpowiedzialny jest producent i zarazem wydawca CI Games. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 trafi na sklepowe półki jeszcze w tym roku, a już teraz można go sobie zaklepać w ofercie przedsprzedaży.

Zapowiadaną grę zamówimy za pośrednictwem platformy Steam. Koszt wersji na komputery osobiste to 99,99 złotych. Zakup przedpremierowy pozwala na zaopatrzenie się przez gracza w trzy bronie oraz dwa rodzaje skórek. Trochę droższa, ponieważ w cenie 139,99 złotych, jest edycja Deluxe Arsenal. Sięgnięcie po nią w ofercie przedsprzedaży dostarczy kupującemu czterech broni oraz czterech rodzajów skórek.

Poza wydaniem edycji na PC tytuł ukaże się także w wersjach na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Premierę Sniper Ghost Warrior Contracts 2 wyznaczono na 4 czerwca bieżącego roku.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments