SnowRunner z dodatkiem oraz debiutem na serwisach i Nintendo Switch

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 18.05.2021, 12:12 Aktualizacja: 18.05.2022, 12:12
Po nieco ponad roku od premiery dystrybucja SnowRunner została rozszerzona na kolejne urządzenia, platformy i usługi. Udostępniono także nowy dodatek.
0 Udostępnień

Fot. Steam

W kwietniu poprzedniego roku wydano SnowRunner, kontynuację starszego o trzy lata Spintires: MudRunner, symulatora pojazdów terenowych. Podstawowy koncept gry się nie zmienił i zadanie stanowi zajęcia miejsca za kierownicą wybranej ciężarówki pokonywania nawet setek kilometrów, realizując tym samym zlecenia transportu surowców.

Po roku od czasu premiery SnowRunner ukazał się na rynku we wznowieniu. 18 maja tytuł został dedykowany użytkownikom Nintendo Switch oraz znalazł się w ofercie platform Steam oraz Microsoft Store – za podstawową wersję gry zapłacimy 129,99 złotych. Na tym nie koniec dobrych wieści, ponieważ SnowRunner wzbogacił także ofertę abonamentu Game Pass – mowa o zarówno wersji usługi na komputery osobiste, jak i Xbox One.

 

Nie brakuje nowinek również dla graczy, którzy w produkcję od studia Saber Interactive już grają. 18 maja wypuszczono rozszerzenie Season 4: New Frontiers. Dodatek oferuje nowy teren, leżący dokładnie w południowo-wschodniej części Rosji, a także szereg premierowych wyzwań. Season 4: New Frontiers poszerza bazę samochodów o dwa dodatkowe pojazdy – konkretnie ZiKZ 605-R i Khan 317 Sentinel. Powinniśmy spodziewać się też nowych skórek i akcesoriów, którymi spersonalizujemy naszą ciężarówkę.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments