Southern Survival w Netflix. Premiera 1. sezonu w lipcu!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 2.07.2020, 14:01 Aktualizacja: 2.07.2021, 14:01
Netflix słynie z bycia wypożyczalnią filmów fabularnych, dokumentalnych, animowanych oraz seriali. Oferta platformy wykracza jednak poza te popularne gatunki i znajdziecie w niej również produkcje typu reality-tv. Premiera jednego z tego rodzaju programów odbędzie się już na początku lipca. Zapowiadamy pierwszy sezon Southern Survival!
premiera Southern Survival już 3 lipca!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Southern Survival poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 1. sezonu Southern Survival

Pierwszy sezon Southern Survival trafi do bazy danych platformy Netflix już w piątek, 3 lipca. Nie otrzymaliśmy jeszcze oficjalnej informacji o liczbie odcinków zapowiadanej produkcji i biorąc pod uwagę, że do premiery pozostał raptem jeden dzień – poznamy ją jutro.

Southern Survival to nie jedyna propozycja na pierwszy lipcowy weekend. W tym samym dniu odbędzie się premiera m.in. pierwszego sezonu Klątwa Ju-on: Początek czy drugiej części finałowej odsłony Telefonistek. Oprócz tego zadebiutuje także Klub opiekunek. A to tylko zalążek wielu filmowych oraz serialowych nowości, których możecie się spodziewać w bieżącym miesiącu. O wszystkich premierach platformy przeczytacie w naszym comiesięcznym zestawieniu. Co warto obejrzeć na Netflix w lipcu 2020?

Na wszystko są sposoby

Jak informuje nas bohater serialu – jest sześć filarów przetrwania: zdrowie, schronienie, woda, ogień, bezpieczeństwo i żywność. Każdy z nas może się znaleźć w sytuacji, w której przynajmniej jeden z nich stanie się szczególnie istotny. Jak sobie poradzić w obliczu wydarzeń, w których nie będzie łatwo zadbać o schronienie, dostęp do pożywienia albo nasze zdrowie zostaje poważnie narażone?

Z całą paletą pomysłów przybywa na pomoc ekipa BattlBox. Jej członkowie charakteryzują się kreatywnością i perspektywicznym myśleniem. Zadanie mają jedno: przygotować specjalny sprzęt, który pomoże osobom znajdujących się w niebezpiecznych sytuacjach. Wówczas nagły wybuch, nieprzychylne siły natury czy napaść nie będą żadnymi problemami.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments