Starbase. Premiera gry we wczesnym dostępie już wkrótce

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 30.04.2021, 12:53 Aktualizacja: 30.04.2022, 12:54
Już niebawem będziemy mogli zapoznać się z namiastką świata science-fiction, który przygotowało studio Frozenbyte.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Z pewnością wielu graczom znana jest platformowo-logiczna przygodowa gra akcji Trine. To przypuszczalnie największe osiągnięcie studia Frozenbyte, co może poświadczyć fakt, że po debiucie w 2009 roku tytuł doczekał się w kolejnych latach aż trzech kontynuacji. Niebawem będziemy mogli poznać kolejne efekty pracy fińskich deweloperów. Przygotowali swoją pierwszą produkcję MMO, w której zabiorą graczy do rzeczywistości science-fiction.

W Starbase światem rządzą maszyny, zatem nie jest to może nad wyraz oryginalna futurystyczna wizja, ale przemierzanie statkami kosmicznymi galaktycznej przestrzeni zawsze brzmi kusząco. Ponadto będziemy zarówno niszczyć zastane już elementy rzeczywistości, jak i budować oraz rozwijać zupełnie nowe maszyny czy stacje orbitalne. Z racji reprezentowania gatunku MMO rozgrywkę w Starbase przewiduje się dla setek użytkowników.

Już niebawem będzie można zapoznać się z opracowanym przez studio Frozenbyte światem. 17 czerwca jego najnowsza gra trafi na rynek we wczesnym dostępie. Powstała już karta tytułu na platformie Steam. Opcja skorzystania z wczesnego dostępu wydaje się o tyle sensowna, że wydanie pełnej wersji Starbase przewidziane jest dopiero na rok 2023.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments