StarCraft: Cartooned – już dostępny w sklepie Blizzarda!

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 10.07.2019, 16:30 Aktualizacja: 10.07.2020, 14:54
Właśnie dziś wyszedł kreskówkowy mod do StarCrafta. Za modyfikację odpowiedzialne jest CarBot Animations, twórca popularnej, animowanej serii filmów o StarCrafcie na Youtube. Mod sprawia, że cała gra jest rysunkowa. Zobacz, jak wygląda nowa szata graficzna StarCrafta.
13 Udostępnień

Jak działa mod Cartooned?

Każdej jednostce, mapie i teksturze został nadany kreskówkowy styl. Zmienione w kreskówkę zostały też menu i briefingi, co w połączeniu z poważnym klimatem gry wygląda wprost przekomicznie. W moda można zagrać w trybie multiplayer, bez względu na to czy wszyscy gracze mają zainstalowaną tę nakładkę, czy też nie.

Co wiadomo o twórcach moda?

StarCraft:Remastered został wydany w sierpniu 2017 roku, ale studio CarBot tworzyło swoje rysunkowe historie o StarCrafcie już od 2012 roku. Na ich kanale można zobaczyć m.in. kreskówkowe wersje World of Warcraft, Heroes of The Storm, Diablo i Hearthstone’a. Seria o StarCrafcie doczekała się już 7 sezonu. Do tej pory Blizzard i CarBot studio mieli okazję współpracować przy okazji wydania paczki emotikonów, portretów i jednej mapy do StarCraft II. Cena moda to obecnie 10 euro. Jest dostępny do kupienia w sklepie Blizzarda. Czyż odświeżona w taki sposób grafika StarCrafta nie jest urocza?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments