Stargate: Timekeepers. Pierwsza zapowiedź gry

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 12.05.2021, 12:33 Aktualizacja: 12.05.2022, 12:48
Stargate: Timekeepers będzie stanowić efekt współpracy polskiego studia CreativeForge Games z wydawcą tytułu, brytyjską firmą Slitherine.
0 Udostępnień

Źródło: SlitherineGames/YouTube

Na uniwersum Gwiezdnych Wrót składają filmy, seriale, animacje, komiksy, książki oraz gry komputerowe. Obecnie warto się skupić na ostatnim z wymienionych mediów, zapowiedziano bowiem opracowanie nowej audiowizualnej produkcji przeznaczonej na sprzęt PC. Stargate: Timekeepers będzie stanowić efekt współpracy polskiego studia CreativeForge Games z wydawcą tytułu, brytyjską firmą Slitherine.

Pierwszy materiał promujący zapowiadaną grę trwa zaledwie minutę, ale to wystarcza, aby wzbudzić dyskusje w środowisku graczy oraz przede wszystkim fanów uniwersum Gwiezdnych Wrót. Z pewnością po obejrzeniu filmu wiele osób przypomni sobie lata 90., gdy fenomen Stargate zapoczątkował amerykański film wyreżyserowany przez Rolanda Emmericha.

Historia w grze rozpocznie się w momencie zakończenia siódmego sezonu serialu Stargate SG-1, gdy toczy się bitwa o Antarktydę. Gra ukaże się wyłącznie w wersji na komputery osobiste. Na ten moment trudno stawiać jakiekolwiek hipotezy odnośnie do terminu premiery Stargate: Timekeepers. Pozostaje jedynie czekać na kolejne informacje od autorów produkcji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments