Super Mario 3D All-Stars. Premiera gry już w piątek!

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 16.09.2020, 14:14 Aktualizacja: 16.09.2021, 14:14
Na początku września poinformowaliśmy o nadchodzących premierowych tytułach z okazji 35 urodzin popularnej gry platformowej Super Mario Bros. Pierwsze produkcje z wąsatym hydraulikiem ukażą się na rynku już w najbliższy piątek, 18 września. Zapowiadamy premierę kompilacji gier Super Mario 3D All-Stars.
0 Udostępnień

Świętowanie urodzin z Mario

Popularna komputerowa gra platformowa Super Mario Bros. obchodzi w bieżącym roku swoje 35 urodziny. W związku z tym wyjątkowym wydarzeniem Nintendo postanowiło przygotować dla sympatyków przygód wąsatego hydraulika moc atrakcji. Czas celebracji zostanie rozpięty aż do przyszłego roku. Część premierowych tytułów bowiem otrzymany w ciągu najbliższych trzech miesięcy, lecz niektóre nowości, jak Super Mario 3D World + Bowser’s Fury, czyli odświeżona wersja gry z Wii U, ukażą się dopiero zimą 2021 roku.

Obecnie najbardziej interesuje nas premiera, którą wyznaczono na najbliższy piątek, 18 września. W tym dniu do sprzedaży trafi Super Mario 3D All-Stars. To niezwykle ciekawie zapowiadająca się kompilacja trzech trójwymiarowych gier: Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy. W ostatnim czasie twórcy podzielili się z nami nowymi informacjami na temat tego wyjątkowego zestawu.

Super Mario 3D All-Stars od piątku w sprzedaży

Premiera omawianej kompilacji przypada na 18 września i jak w żadnym innym przypadku warto nie wahać się z dokonaniem zakupu. Gra dostępna będzie w dystrybucji cyfrowej wyłącznie do 31 marca przyszłego roku. Oczywiście alternatywnym rozwiązaniem pozostaje zaopatrzenie się w kompilację w tradycyjnym, fizycznym wydaniu, lecz liczba pudełkowych wersji będzie ograniczona i z pewnością do czasu przyszłorocznej wiosny zwyczajnie zostaną one wyprzedane. Można przypuszczać, że ceny za Super Mario 3D All-Stars na internetowych aukcjach osiągną wysokie poziomy.

Twórcy wyjątkowego, urodzinowego pakietu przybliżyli już użytkownikom menu, w którym wybierzemy interesujący nas tytuł, a także możliwości wyboru odpowiadającej nam ścieżki dźwiękowej. Oczywiście produkcje wchodzące w skład kompilacji przeznaczone są na konsolę Nintendo Switch. Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy zostały odświeżone i przygotowane w nowej, wysokiej rozdzielczości. To właśnie modyfikacje po stronie graficznej mają być czynnikiem, który przyciągnie sympatyków świata Mario.

 

Zobacz także:
Biomutant. Premiera gry już jutro
Premiery i zapowiedzi, 24 maj 2021
Knockout City. Już dziś możesz zagrać w zbijaka
Premiery i zapowiedzi, 21 maj 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments