Test Drive Unlimited Solar Crown na nowym materiale promocyjnym

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 22.04.2021, 12:57 Aktualizacja: 22.04.2022, 12:57
Twórcy Test Drive Unlimited Solar Crown poczęstowali graczy nowym zwiastunem. Oprócz jazdy samochodami ważny aspekt rozgrywki stanowi hazard.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Studio Kylotonn we współpracy z wydawcą firmą Nacon przygotowuje grę Test Drive Unlimited Solar Crown – to trzecia część podserii gier wyścigowych, która wchodzi w skład cyklu Test Drive. Wraz z udostępnieniem przez twórców zwiastuna zapowiadającego premierę tytułu dowiedzieliśmy się co nieco na temat ważnych aspektów rozgrywki.

Oczywiście wiodącą sprawą pozostaną uliczne wyścigi. Gracze zasiądą za kierownicami prestiżowych, luksusowych pojazdów najsłynniejszych marek na świecie i bez krępacji nacisną mocniej na pedał gazu. Niemałą rolę odegrają także kasyna. Za sprawą uczestnictwa w grach hazardowych będzie można nabyć cenną walutę, która umożliwi zakup nowych aut oraz rozwój profilu gracza – wyposażając go w wysokiej jakości ubrania i akcesoria.

Test Drive Unlimited Solar Crown ukaże się w wersjach na szereg urządzeń: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz Nintendo Switch. Nie jest jeszcze znana data premiery gry, ale finał świeżo opublikowanego zwiastuna sugeruje, że kolejne informacje o Test Drive Unlimited Solar Crown poznamy w lipcu bieżącego roku.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments