The Batman. Nowe zdjęcia z planu z Robertem Pattinsonem

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 13.10.2020, 12:49 Aktualizacja: 13.10.2021, 12:49
W pewnym sensie, choć nie zdrowotnym, The Batman stał się ofiarą koronawirusa. Ogólnoświatowa sytuacja pandemiczna szkodzi projektowi na każdym kroku, lecz jego twórcy wytrwale dążą do realizacji celu. Po dłuższej przerwie filmowcy powrócili na plan. W sieci pojawiły się pierwsze ujęcia z planu zdjęciowego w Liverpoolu. Nie brakuje na nich odtwórcy tytułowej roli, Roberta Pattinsona.
0 Udostępnień

Batman w mieście The Beatles

Prace nad The Batman rozpoczęły się w styczniu bieżącego roku i jeszcze w lutym, gdy zdjęcia kręcono w Glasgow, wydawało się, że nic nie stanie na przeszkodzie. Od końca marca stale utrzymujący się na niemal całym świecie stan pandemii nieprzerwanie utrudnia rozwój projektu i już kilkakrotnie powrót na plan musiał zostać przesunięty. W ostatnim czasie powodem było wykrycie koronawirusa u Roberta Pattinsona. Na szczęście brytyjski aktor jest zdrowy i niedawno mógł powrócić przed kamerę.

Obecnie sceny kręcone są w mieście The Beatles oraz aktualnie najlepszej piłkarskiej drużynie na ziemi angielskiej, czyli w Liverpoolu. Bez wątpienia nie brakuje w nich Batmana, Seliny Kyle oraz Pingwina. Na ujęciach z planu, które trafiły do sieciowej przestrzeni, uobecnieni są bowiem odtwarzający tych bohaterów aktorzy: wspomniany Pattison, a także Zoe Kravitz i Colin Farrell.

Przypomnijmy, że na film w reżyserii Matta Reevesa przyjdzie nam trochę poczekać i musimy się uzbroić w cierpliwość. Producenci postanowili nie bawić się w przesuwanie premier na krótkim dystansie i wypuszczenie The Batman do kin zaplanowali na początek marca 2022 roku.  O to, że do tego czasu prace nad filmem dobiegną końca, można być relatywnie spokojni. Inną kwestią jest to, czy będzie możliwość wybrania się na niego do kina.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments