The Binding of Isaac: Repentance. Premiera ostatniego DLC na PC już w marcu

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 4.01.2021, 12:31 Aktualizacja: 4.01.2022, 12:31
Edmund McMillen, twórca popularnego The Binding of Isaac i jego remake’u o podtytule Rebirth, zdradził, kiedy możemy spodziewać się ostatniego dodatku do wspomnianej produkcji. Repentance, bo tak będzie nazywało się owo rozszerzenie, pojawi się pod koniec marca bieżącego roku, ale tylko na komputerach osobistych. Data premiery DLC na konsolach (nie wiadomo jeszcze jakich) nie jest jeszcze znana.
0 Udostępnień

Zakończenie historii Isaaca

Zapowiadana na koniec 2020 roku premiera ostatniego DLC do The Binding of Isaac: Rebirth została przesunięta na końcówkę pierwszego kwartału przyszłego roku, o czym dowiedzieliśmy się z niedawno opublikowanego zwiastuna. Repentance, będące finalnym rozszerzeniem, ukaże się 31 marca, ale tylko na komputerach osobistych (a konkretnie Steamie).

Data premiery na konsolach nie jest jeszcze znana; nie wiadomo również, czy Edmund McMillen, główny projektant gry, zdecyduje się na równoczesną premierą na wszystkich pozostałych platformach. Przypomnijmy, że The Binding of Isaac: Rebirth ukazało się – oprócz komputerów osobistych – na PlayStation Vita, PS4, 3DS-ie, Wii U, Switchu, Xboksie One i urządzeniach mobilnych z iOS-em. Mało prawdopodobne, by deweloper zdecydował się na wypuszczenie DLC na wszystkich tych platformach, ale brak konkretów w tym temacie.

Co przyniesie Repentance?

Deweloperzy już wcześniej zapowiadali, że dodatek będzie naprawdę duży i oprócz alternatywnej ścieżki z nowym bossem, a co za tym idzie, zakończeniem, spodziewać się możemy dodatkowych 130 nowych przedmiotów do zdobycia (łącznie ma być ich ponad 700). Do tego setka nowych przeciwników i osiągnięć, 25 nowych nowych bossów oraz 2 grywalne postacie mające urozmaicić rozgrywkę.

Mimo swoich wielu nowości The Binding of Isaac: Repentance nie jest samodzielnym dodatkiem i wymaga posiadania oryginału… to znaczy remake’u z 2014 roku o podtytule Rebirth.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments