The Continental. Poznaliśmy szczegóły serialu o Johnie Wicku

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 26.04.2021, 12:33 Aktualizacja: 26.04.2022, 14:36
Poznaliśmy ważne informacje dotyczące The Continental. Serial stanowić będzie spin-off filmowego tryptyku o Johnie Wicku.
0 Udostępnień

Bez wątpienia najlepszy okres w filmowej karierze Keanu Reeves przypadł na dekadę lat 90. i od czasu serii Matrix przestał być czołową postacią Hollywood. Kanadyjski aktor potrafi jednak zadbać o to, aby świat o nim nie zapomniał. Uczynił to za sprawą choćby niedawnego występu w grze Cyberpunk 2077, ale o jego mniejszej lub większej popularności w danym roku decyduje również postać Johna Wicka.

Reeves po raz pierwszy wcielił się w tego bohatera w 2014 roku. W kolejnych latach uczynił to jeszcze dwukrotnie – John Wick stał się bowiem tryptykiem i osiągnął spory sukces komercyjny. Dowodzi tego także planowany serial. Podzielono się właśnie podstawowymi informacjami na temat powstającej produkcji. Serial ma stanowić spin-off filmowego tryptyku i tworzyć go będą trzy odcinki. Poszczególny z nich potrwa około 90 minut, zatem jest to już znana widzom formuła, np. z Sherlocka Holmesa.

Akcja serialu rozegra się na 40 lat przed wydarzeniami znanymi z pierwszej części i skupi wokół hotelu The Continental i historii jego właściciela, Winstona. Oznacza to, że w opowieści zabraknie Reevesa, ale dobrą wiadomość stanowi fakt, że odtwórca Wicka pełni rolę producenta wykonawczego serialu. The Continental obejrzymy nie wcześniej niż po premierze czwartej części Johna Wicka, którą wyznaczono na 27 maja 2022 roku.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments