The Last of Us. Kolejny aktor dołącza do obsady serialu

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 16.04.2021, 12:29 Aktualizacja: 16.04.2022, 12:30
Stopniowo poznajemy informacje o serialowej adaptacji The Last of Us. Właśnie do aktorskiej obsady dołączył Gabriel Luna.
0 Udostępnień

Źródło: Verge/Twitter

Serial The Last of Us wciąż pozostaje bardzo enigmatycznym projektem i jego autorzy oszczędnie informują nas o kulisach przygotowywania produkcji. Wiemy już, że showrunnerem jest Craig Mazin (Czarnobyl), a w duet protagonistów Joel – Ellie wcielą się odpowiednio Pedro Pascal (Narcos) oraz Bella Ramsey (Gra o tron). Właśnie poznaliśmy kolejne nazwisko, które znajdzie się w obsadzie aktorskiej. Do serialowej ekipy dołącza Gabriel Luna.

38-letni aktor znany jest przede wszystkim z roli Rev-9, czyli antagonisty z filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie. Popularność przyniósł mu także występ w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y., za który otrzymał nominację do nagrody Teen Choice. Wydaje się, że po dołączeniu do obsady adaptacji gry, której przygotowaniem zajmuje się HBO, sława Luny tylko urośnie.

Źródło: HBO/Twitter

W The Last of Us wcieli się w postać Tommy’ego, czyli brata Joela. Na ten moment trudno jednak określić, jak wiele ekranowego czasu dostanie. O scenariuszu serialu i stopniu jego spójności z historią opowiedzianą w grze nie wiemy zbyt wiele.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments