The Mandalorian. Drugi sezon jeszcze w październiku

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 14.10.2020, 14:39 Aktualizacja: 14.10.2021, 14:39
Siedem zdobytych nagród Emmy oraz osiem innych nominacji do tych prestiżowych statuetek, a także szereg pozytywnych opinii i rekomendacji - tak w uproszczeniu można przybliżyć sukces, który odniósł pierwszy sezon The Mandalorian. Na najnowsze odcinki serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen nie należało długo czekać. Pod koniec października obejrzymy drugą odsłonę produkcji.
0 Udostępnień

Powrót łowcy głów

Więcej o zapowiadanym drugim sezonie The Mandalorian wiedzieliśmy już we wrześniu, gdy ukazał się pierwszy zwiastun produkcji. Teraz jej twórcy poczęstowali wyczekujących na nowe odcinki widzów kolejną ich namiastką. Opublikowano krótki, trwający trzydzieści sekund teaser. Najnowszą informacją, która tylko spotęgowała ogólną ekscytację, jest data premiery kontynuacji. Pierwszy odcinek drugiego sezonu będzie można zobaczyć za pośrednictwem platformy Disney+ od 30 października

Jak wiadomo – w naszym kraju wskazana usługa nie jest jeszcze obecna. W ostatnim czasie zapowiedziano aktywowanie platformy w Portugalii, Finlandii, Belgii czy Szwecji. Oczywiście w dobie Internetu brak bezpośredniego dostępu do Disney+ przez polskich widzów dla wielu z nich nie stanowił żadnej przeszkody, aby obejrzeć pierwszy sezon przygód tytułowego łowcy głów. Również w Polsce, podobnie jak na świecie, The Mandalorian zebrał bardzo wysokie noty i rozbudził apetyty względem sequela.

Tak samo jak pierwszy sezon, drugi również liczyć będzie osiem epizodów. Z pewnością nie zabraknie nie tylko tytułowego protagonisty, lecz także Baby Yody, którego fenomen zdążył już wykroczyć poza serial, czego dowodzi sprzedaż zabawek i innych gadżetów z wizerunkiem małego, zielonego bohatera. Nie wiemy natomiast, czy pojawią się postaci znane z kinowej gwiezdnej sagi.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments