The Old Guard. Premiera niebawem w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 25.06.2020, 14:24 Aktualizacja: 26.06.2021, 13:20
Wakacje dla świata filmu to czas przede wszystkim komedii oraz akcji. Nic dziwnego, że w kinach dominuje obecność blockbusterowych, wysokobudżetowych hitów. W Netflix także typowo rozrywkowych pozycji nie zabraknie. W lipcu odbędzie się premiera The Old Guard – filmu akcji z elementami fantasy z Charlize Theron w roli głównej.
premiera The Old Guard na Netflix już w lipcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery The Old Guard poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera The Old Guard?

Ofertę platformy Netflix na lipiec stopniowo poznajemy i wiemy już przynajmniej o kilku ciekawie zapowiadających się premierach. Wśród nich bez wątpienia znajduje się The Old Guard. Omawiana produkcja trafi do bazy danych serwisu 10 lipca.

W lipcu na użytkowników Netflix czekają nie tylko filmowe, lecz także serialowe nowości – na początku miesiąca horror Klątwa Ju-on: Początek oraz komediowy Klub opiekunek. A to tylko wybrane pozycje. Z kompletem premier Netflix na lipiec 2020 zapoznacie się po odwiedzeniu naszego comiesięcznego zestawienia.

Najemnicy nie do zabicia

W tym zawodzie trzeba być przebiegłym, wyjątkowo odważnym oraz mieć dobrze ustawiony celownik. Grupę najemników dowodzoną przez Andy charakteryzuje coś jeszcze – nieśmiertelność. Jej członkowie nie są w stanie dać się zabić, od wielu lat z powodzeniem chroniąc zwykłych śmiertelników. O ich wyjątkowych, nadnaturalnych cechach wie niewielu. Przynajmniej do czasu.

Gdy na skutek przystąpienia do pewnej misji wychodzi na jaw, że Andy i jej towarzysze są nieśmiertelni, społeczeństwo pragnie posiadać podobne zdolności. Niespodziewani ci, których najemnicy dotąd bronili, obracają się przeciwko i stają się nowymi przeciwnikami. Jak wyjątkowo uzdolnieni bohaterowie poradzą sobie w tej równie wyjątkowo trudnej sytuacji?

Sprawdź nazwiska obsady filmu

W The Old Guard największą gwiazdą obsady jest Charlize Theron, lecz warto poznać towarzyszących jej na ekranie aktorów, wśród nich m.in. nominowany do statuetki Oscara Chiwetel Ejiofor.

  • Charlize Theron – Andy / Andromache ze Scytii
  • KiKi Layne – Nile Freeman
  • Matthias Schoenaerts – Booker / Sebastian le Livre
  • Marwan Kenzari – Joe / Yusuf Al-Kaysani
  • Chiwetel Ejiofor – Copley

Filmowa adaptacja komiksu Grega Rucki The Old Guard trwa ponad dwie godziny. Premiera już 10 lipca tylko w Netflix!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments