The Order. Premiera 2. sezonu w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 18.06.2020, 9:27 Aktualizacja: 18.06.2021, 9:29
Wampiry, zjawy, potwory to nieodłączne postaci świata horroru. Nie inaczej jest w przypadku wilkołaków. To właśnie te monstra, będące połączeniem zwierzęcia i człowieka, uczestniczą w wojnie z serialu The Order. Premiera 2. sezonu już dziś w Netflix! Czego się po nim spodziewać?
premiera 2. sezonu The Order już w czerwcu 2020
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu The Order w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu The Order w Netflix?

Najnowsze odcinki omawianego serialu trafią na platformę Netlix już dziś, 18 czerwca. Dostępne będą od godz. 9.00. Premiera The Order to tylko jedna z propozycji w ten niezwykle interesujący dzień. Poza The Order szeregi serwisu zasilą także wielki kinowy hit Narodziny gwiazdy, anime A Whisker Away czy popularny serial komediowy Współczesna rodzina.

A na tym lista czerwcowych nowości nie dobiega końca. Wszystkie najnowsze filmowe oraz serialowe premiery na platformie możecie poznać za sprawą naszego tradycyjnego zestawienia. Oficjalna rozpiska Netflix na czerwiec 2020 jest już dostępna!

Wilkołaki przeciw mistrzom czarnej magii

W ofercie Netflix trafimy na wiele produkcji poświęconych młodym ludziom. Zazwyczaj są to historie z mocno zarysowanym problemem społecznym, klasowym, podejmujące problematykę czasu dojrzewania i relacji z rówieśnikami. W The Order głównym bohaterem jest świeżo upieczony student Jack. Dla tego młodego protagonisty przygotowane zostały przygody, jakich w naszej rzeczywistości raczej nie możemy doświadczyć.

The Order to kolejny serial młodzieżowy Netflix

Podstawą fabularną dla pierwszego sezonu jest dołączenie Jacka do tajnego Bractwa Błękitnej Róży. Jakimi na co dzień motywacjami kieruje się chłopak? Pragnie pomścić zamordowaną matkę. Wstępując do specyficznego stowarzyszenia, sprawia, że jego życie staje się jeszcze bardziej skomplikowanej. Dołącza bowiem do świata, w którym wilkołaki toczą spór z innymi potworami i mistrzami czarnej magii.

Jak w tej zupełnie nowej rzeczywistości odnajdzie się Jack? Jakie losy czekają bohatera w drugim sezonie? Miejmy nadzieję, że będzie to zdecydowanie lepsza rozrywka niż w podobnym serialu Ares.

Członkowie bractwa powracają

Obsada drugiego sezonu The Order nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale powinniśmy się spodziewać obecności niniejszych nazwisk:

  • Jake Manley – Jack Morton
  • Sarah Grey – Alyssa Drake
  • Sam Trammell – Eric Clarke
  • Katharine Isabelle – Vera Stone
  • Thomas Elms – Hamish Duke

Drugi sezon The Order, podobnie jak pierwszy, liczy dziesięć epizodów. Poszczególny odcinek trwa około pięćdziesięciu minut.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments