The Protector. Premiera 4. sezonu w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 9.07.2020, 11:39 Aktualizacja: 9.07.2021, 11:43
Jedne seriale nie zyskują popularności i dobiegają końca po pierwszym sezonie, inne doczekują się nawet czterech odsłon - jak w przypadku The Protector. Turecka produkcja z gatunku akcji z elementami fantasy może nie zbiera nad wyraz wysokich ocen, ale najwyraźniej oglądalność nie spada. Dziś w Netflix odbędzie się premiera finałowego sezonu.
premiera 4. sezonu The Protector już w lipcu w Netflix!
8 Udostępnień

W artykule na temat premiery czwartego sezonu The Protector poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu The Protector?

Najnowsze odcinki tureckiej produkcji będziemy mogli obejrzeć już dziś, w czwartek 9 lipca. Premiera 4. sezonu The Protector to okazja do zobaczenia, jak zakończą się losy Obrońcy Stambułu. W tym samym dniu odbędzie się premiera innego serialu ze wschodniej części świata – Japan: Sinks 2020, a całą stawkę uzupełni amerykańskie kino przygodowe Alfa.

To tylko wybrane propozycje z całej oferty Netflix na lipiec. O wszystkich filmowych oraz serialowych premierach dowiecie się z naszego comiesięcznego zestawienia. Wakacje wakacjami, ale na pewno każdy znajdzie chwilę na to, aby zapoznać się z nowościami na popularnej platformie. Sporo produkcji przygotowanych zostało specjalnie na letni okres!

Hakan na ostatniej prostej

Czwarty sezon The Protector to jednocześnie ostatnia odsłona tureckiego serialu. Nie tylko w naszym kraju w ciągu trzech części nie zebrał on najwyższych not i na pewno w opinii wielu widzów liczba odcinków, której się doczekał, budzi zdziwienie. Można jednak zakładać, że osoby, które dotrwały do trzeciego sezonu, sięgną także po finałowy, aby przekonać się o ostatecznych losach Hakana.

Historia The Protector skupia się bowiem na postaci młodego mieszkańca Stambułu, który na co dzień zajmuje się pracą w sklepie. Jego rutynowe życie ulega gwałtownej zmianie, gdy trafia na wyjątkowy artefakt. Na tym nie koniec zaskoczeń – Hakan dowiaduje się o swoim powiązaniu ze starożytnym zakonem i teraz w jego obowiązku jest uratować miasto przed zagrażającym mu wrogiem. W trzecim sezonie stanął do zaciętej walki z bratem, aby uratować Stambuł przed powrotem do piekieł. Miasto opanował śmiertelny wirus, a do zadań bohatera należało też odszukanie tajemniczego Wezyra, który po sześciu długich stuleciach zamarzył o ponownym podbiciu Stambułu.

Kogo zobaczymy w nowych odcinkach?

Zgodnie z materiałami promocyjnymi oraz doniesieniami można się spodziewać obecności poniższych nazwisk:

  • Çağatay Ulusoy – Hakan Demir
  • Burçin Terzioğlu – Rüya
  • Hazar Ergüçlü – Zeynep
  • Engin Öztürk – Levent
  • Okan Yalabık – Faysal Erdem

Czwarty, finalny sezon The Protector tworzyć będzie siedem, około pięćdziesięciominutowych odcinków. Premiera 9 lipca w Netflix!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments