The Rain. Premiera 3. sezonu w Netflix już wkrótce

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 27.07.2020, 10:40 Aktualizacja: 27.07.2021, 10:53
Niewiele wskazać można europejskich produkcji, które byłyby tak silnie promowane przez Netflix jak dzieje się to z The Rain. To duński serial z gatunku kina fantastycznonaukowego, który od dwóch lat cieszy się dużą popularnością. Również w naszym kraju! W Netflix już wkrótce odbędzie się premiera trzeciego sezonu The Rain.
Premiera 3. sezonu The Rain w Netflix już w sierpniu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 3. sezonu The Rain poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu The Rain?

Oficjalnie o powstaniu trzeciego sezonu The Rain dowiedzieliśmy się w czerwcu zeszłego roku. Drugi sezon został w dużej mierze uznany za lepszy od swojego poprzednika, co było główną zachętą dla producentów, aby kontynuować serial. Jednocześnie zapewniono, że trzecia odsłona The Rain będzie ostatnią i zamknie opowieść.

Premiera trzeciego sezonu The Rain odbędzie się w czwartek, 6 sierpnia. W tym samym dniu oprócz oryginalnej produkcji Netflix pojawią się dwie licencjonowane pozycje – Diabeł: Inkarnacja oraz pierwszy sezon Unlucky Ploy. O pozostałych filmowych oraz serialowych nowościach Netflix na sierpień 2020 dowiecie się z naszego standardowego, comiesięcznego zestawienia.

Wirus niesiony przez deszcz

Tytułowy deszcz to największe zagrożenie, w obliczu którego znaleźli się bohaterowie omawianego serialu. Rozsiewa on bowiem zabójczego wirusa i poszerza skalę obejmującej Skandynawię epidemii. Oczywiście jak w przypadku wielu postapokaliptycznych opowieści, jedni mieszkańcy mieli więcej szczęścia od pozostałych i udało im się przetrwać. Poczucie bezpieczeństwa nie potrwa jednak wiecznie. Prawdziwy survival wszak dopiero przed nimi.

Parę protagonistów w The Rain tworzą Simone oraz Rasmus – dzielne rodzeństwo, które musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom. Młodzi ludzie dołączają do grona innych szczęśliwie ocalonych, aby przemieścić się w kierunku strefy umożliwiającej spokojne kontynuowanie życia. W trzecim sezonie The Rain losy Simone oraz Rasmusa zostaną domknięte, a także powinniśmy poznać wszystkie odpowiedzi na szereg pytań związanych z kwestią odpowiedzialnego za wymarcie znacznej części skandynawskiej populacji deszczu oraz tożsamością niektórych bohaterów.

Kto wystąpi w finalnym sezonie?

W ostatniej części The Rain możemy się spodziewać następujących aktorów i odtwarzanych przez nich bohaterów, znanych już widzom poprzednich sezonów:

  • Lucas Lynggaard Tønnesen – Rasmus
  • Alba August – Simone
  • Mikkel Følsgaard – Martin
  • Lukas Løkken – Patrick
  • Sonny Lindberg – Jean

Trzeci sezon, podobnie jak drugi, liczyć będzie sześć epizodów. Każdy z odcinków potrwa około 45 minut.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments