The Sims 4. Letnie dodatki i aktualizacje zapowiedziane

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 18.05.2021, 12:21 Aktualizacja: 18.05.2022, 12:21
Firma Electronic Arts zapowiedziała nowości dla The Sims 4, które udostępnione zostaną graczom w najbliższych miesiącach.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Od blisko siedmiu lat cieszymy się rozgrywką w The Sims 4, czyli czwartą częścią słynnej serii gier symulacyjnych. O nieustannym zainteresowaniu tytułem decydują przede wszystkim dedykowane mu regularnie dodatki i aktualizacje. Wydawca gry, firma Electronic Arts, zapowiedział właśnie, jakich kolejnych nowości mogą się spodziewać fani Simów w najbliższych miesiącach.

Na koncie The Sims 4 na portalu społecznościowym Twitter opublikowano grafikę przybliżającą płatne rozszerzenia. Oczywiście zasób informacji jest dość skromny, ale możemy być pewni, że nowe aktualizacje dotyczyć będą letniej pory roku i na pewno uatrakcyjnią wakacyjny okres Simów. Pojawi się dodatek inspirowany naturą, oferujący nowy tryb kariery czy nowe formy odpoczynku i rekreacji. Na tym nie koniec, ponieważ planowane jest także udostępnienie darmowych aktualizacji.

Bogatsi w wiedzę powinniśmy być po dzisiejszej transmisji Inside Maxis, którą zaplanowano na godzinę 20:00 czasu polskiego. Przypomnijmy, że również dzisiaj, 18 maja, odbędzie się premiera dodatku Courtyard Oasis Kit. Najnowsze DLC do The Sims 4 pozwoli na urządzenie swojego wnętrza w marokańskim stylu.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments