Zimowe rozszerzenie do The Sims 4 oficjalnie zapowiedziane

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 21.10.2020, 12:57 Aktualizacja: 21.10.2021, 12:59
Śnieżna eskapada, bo tak będzie nazywał się opisywany dodatek, pozwoli przygotować naszym Simom wymarzony ośrodek wypoczynkowy, który przypomina japońskie łaźnie. Oprócz wielu aktywności na ośnieżonych stokach, będzie można ukoić zszargane pracą nerwy w gorących źródłach lub wybrać się na wycieczkę po bambusowych lasach, pełnych świątyń i innych architektonicznych zabytków znanych z Kraju Kwitnącej Wiśni.
0 Udostępnień

Gotowi na zimowe szaleństwo?

Fani serii The Sims przyzwyczaili się już do cyklu wydawniczego EA Maxis, który polega na ciągłym tworzeniu kolejnych dodatków. Zapowiedziana wczoraj Śnieżna Eskapada będzie dziesiątym pełnoprawnym rozszerzeniem do gry wydanej w 2014 roku i, jak sama nazwa wskazuje, przyniesie sporo nowych aktywności związanych z zimą.

Oprócz szusowania na stokach, wspinaczki czy długich spacerów, gracze będą mogli stworzyć własny ośrodek wypoczynkowy, który swoim projektem będzie przypominał łaźnie znane z Kraju Kwitnącej Wiśni. Gorące źródła i posiłki przygotowane w tradycyjnym, japońskim kociołku, pozwolą na pełny relaks naszych Simów. Twórcy opracowali również spory zestaw ubrań inspirowanych oczywiście tamtejszą kulturą.

A to wszystko dostępne będzie już od 13 listopada na komputerach osobistych (możliwość pobrania wersji na PC za pośrednictwem platform Steam i Origin) i konsolach starej generacji. Cena dodatku została ustalona na 139 złotych.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments