The Sims 4: Zjawiska paranormalne. Zapowiedź kolejnego DLC

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 13.01.2021, 14:16 Aktualizacja: 13.01.2022, 14:16
Fani serii The Sims z pewnością nie mogą narzekać na liczbę atrakcji dodawanych do gry. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że kolejne DLC do czwartej części gry pojawi się pod koniec miesiąca. Zjawiska paranormalne pozwolą na (w zależności od wymagania sytuacji) przywoływanie lub wypędzanie duchów z naszych domków. Gracze dostaną również możliwość zdobycia licencji paranormalnego detektywa, która umożliwi wypędzanie duchów z domów innych Simów.
0 Udostępnień

Nieproszeni goście z Zaświatów

Wczoraj wieczorem udostępniony został zwiastun zapowiadający kolejne DLC do The Sims 4, w którym gracze będą mogli zmierzyć się z duchami oraz innym nadnaturalnymi zjawiskami, które ciężko wytłumaczyć nauką czy logiką. Domy Simów zaczęły nawiedzać nieproszone istoty, które niszczą wyposażenie kolejnych pokoi, a zadaniem gracza będzie się ich pozbyć.

Można to zrobić za pomocą specjalnego rytuału (seansu spirytystycznego), w trakcie którego przywołać należy ducha Guidry’iego. On zdradzi nam, jak pozbyć się uprzykrzających życie zjaw, a w trakcie rytuału będzie również można przywołać Kościldę. Kościana pokojówka znana jest fanom serii, a jej umiejętności będą pomocne w posprzątaniu tego całego bałaganu z duchami.

Na wzmiankę zasługuje również specjalna umiejętność, czyli Medium. Gracze, którym uda się wypędzić duchy ze swojego domu, mogą uzyskać licencję paranormalnego detektywa pozwalającą na pomaganie innym Simom z ich nieproszonymi gośćmi.

To wszystko pojawi się już 26 stycznia na wszystkich platformach (PC, PS4, Xbox One) w cenie około 150 złotych. Więcej o dodatku przeczytać można na oficjalnej stronie gry.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments