The Telltale Definitive Series – wszystkie gry w jednym

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 3.07.2019, 16:05 Aktualizacja: 3.07.2020, 16:04
Wreszcie doczekamy się kompletnej serii gier The Walking Dead w jednym wydaniu. Skybound Games wyda wszystkie 4 sezony gry pod tytułem The Walking Dead: The Telltale Definitive Series. Planowana data premiery na PS4 i Xbox One to 10 września 2019.
Walking Dead 1
0 Udostępnień

Co znajdzie się w ostatecznym wydaniu The Walking Dead?

W tym wydaniu znajdziemy wszystkie 4 dotychczasowe części gier The Walking Dead wraz z dodatkami, czyli Michonne, 400 Days oraz innymi bonusami. Sumarycznie oznacza to ponad 50 godzin gry podzielonych na 23 epizody, a w bonusie: 10 godzin komentarzy twórców, materiałów zza kulis, szkiców koncepcyjnych, dokument Return of The Walking Dead i ponad 140 utworów muzycznych.

Gry zostaną ulepszone graficznie, dzięki specjalnemu filtrowi Graphic Black, stanowiącego hołd dla twórcy komiksu, który był pierwowzorem gry i serialu The Walking Dead, Roberta Kirkmana. Możesz zobaczyć, jak działa ten filtr:

The Walking Dead – akcja

The Walking Dead to przygodówka z elementami cRPG, gdzie nacisk został położony na konieczność dokonywania trudnych moralnie wyborów, które kształtują dalszy rozwój fabuły. Głównym bohaterem serii jest Clementine, której gracz towarzyszy w walce z zombie i innymi przeciwnościami losu od czasu kiedy była jeszcze dzieckiem. Ta historia wyznaczyła nowe standardy w budowaniu fabuły w grach komputerowych.

W gry z serii The Walking Dead zagrały już miliony graczy na całym świecie. Zdobyły ponad 100 nagród z serii Game of The Year i dwie nagrody BAFTA Video Game Awards za najlepszą historię.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments