Titan Quest: Legendary Edition już wkrótce na urządzeniach mobilnych

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 14.01.2021, 14:12 Aktualizacja: 14.01.2022, 14:12
Wydany w 2006 roku hack’n’slash Titan Quest był dość typowym przedstawicielem gatunku, ale doczekał się całkiem sporego grona oddanych fanów. Studio Iron Lore Entertainment odpowiedzialne za stworzenie gry upadło dwa lata później, a markę przejęło THQ Nordic. Po wydaniu remastera oraz portów konsolowych w 2016 roku wydawca postanowił przygotować zbiorcze wydanie wszystkiego, co związane z Titan Questem, z tym że na urządzenia mobilne.
0 Udostępnień

Powrót do klasyki

Pod koniec grudnia zeszłego roku firma HandyGames opublikowała na Twitterze tajemnicza grafikę, która od razu skojarzyła się fanom hack’n’slashy z Titan Questem. Oryginał został wydany w 2006 roku, jednak od tego czasu studio odpowiedzialne za grę upadło, a prawa do marki przejęło THQ Nordic, które to pięć lat temu wypuściło Titan Quest: Anniversary Edition. Była to zremasterowana wersja gry wraz z dodatkiem Immortal Throne. Później zaś pojawiły się porty na konsole i urządzenia mobilne oraz dwa kolejne rozszerzenia.

HandyGames postanowiło przygotować zbiorcze wydanie wszystkiego, co związane z tą serią i tak powstało Titan Quest: Legendary Edition, które już drugiego lutego ukaże się na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em. Będzie to zbiorcze wydanie zremasterowanej wersji oraz wszystkich trzech dodatków, a całość będzie pozbawiona mikropłatności. Będzie to jednak miało swoją cenę – za Edycję Legendarną zapłacimy 19 euro, czyli około 90 złotych.

Rozgrywka będzie możliwa za pomocą ekranu dotykowego lub pada, a osoby posiadające Titan Quest: Anniversary Edition na urządzeniach mobilnych, będą mogły pobrać aktualizację do Edycji Legendarnej w formie DLC. Jego cena nie jest jeszcze znana.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments