Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 – premiera remastera zapowiedziana!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 13.05.2020, 11:08 Aktualizacja: 13.05.2021, 11:12
Niegdyś młodzi ludzie nie potrzebowali specjalnie wyznaczonych parków, aby szlifować popisy na desce i dwóch kółkach. Wystarczył im do tego kawałek chodnika przed klatką schodową. Równolegle wielką popularnością cieszyła się powracająca obecnie seria Tony Hawk’s Pro Skater. Zapowiadamy premierę remastera jej pierwszych dwóch części!
premiera remastera tony hawk's pro skater 1 i 2 już we wrześniu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 poruszone zostały następujące tematy:

Data premiery remastera Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 już znana!

Gorąca premiera odbędzie się tuż po wakacjach – 4 września. Remaster pierwszych dwóch części kultowej serii trafi na rynek gier wideo w wydaniu na PC (zakup możliwy za pośrednictwem serwisu Epic Games Store), a także konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

remaster tony hawk's pro skater 1 i 2 to powrót do znakomitego soundtracku!

Osoby, które zdecydują się zamówić cyfrową wersję gry w przedsprzedaży na konsole Sony, Microsoft lub PC, zyskają dostęp do wersji demonstracyjnej z poziomem Warehouse jeszcze przed oficjalną premierą remastera. Demo będzie możliwe do pobrania w późniejszym, nieokreślonym jeszcze terminie i zawierać jeden poziom rozgrywki.

Stary, dobry Tony Hawk w nowym, lepszym wydaniu

W zremasterowanym wydaniu Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 połączono najważniejsze elementy z pierwszych dwóch części: oryginalne poziomy, zawodników, oldschoolowe tricki, a nie zabraknie również muzycznych klasyków. Powrócą takie zespoły jak Rage Against the Machine, Anthrax, Goldfinger czy Papa Roach.

remaster tony hawk's pro skater 1 i 2 to stary gameplay w odświeżonej oprawie graficznej

W grze nie zabraknie znanych już rozwiązań, jak revert, lip tricks czy wall plant. Zarówno w przypadku rozgrywki online, jak i grania w domowym zaciszu, będzie można skorzystać z opcji multiplayer i poskakać w towarzystwie (z podzielonym ekranem). Powrócą także tryby Create-A-Park oraz Create-A-Skater.

W przypadku pierwszego z nich należy się spodziewać pewnej nowości, jaką jest edytor umożliwiający nowe sposoby modyfikacji. Od września użytkownicy będą mogli dzielić się w przestrzeni sieciowej swoimi zbudowanymi parkami oraz zaprojektowanymi stylizacjami skaterów.

Lista zawodników, którzy będą dostępni w zabawie, jest imponująca i dość wspomnieć takie nazwiska jak Tony Hawk, Bucky Lasek, Steve Caballero, Geoff Rowley, Andrew Reynolds, Elissa Steamer, Chad Muska, Eric Koston, Rodney Mullen, Rune Glifberg, Kareem Campbell, Jamie Thomas czy Bob Burnquist.

Naturalnie gra zaoferuje poprawioną, zachwycającą oprawę wizualną (w maksymalnej jakości 4K). O to przecież przede wszystkim w wydaniu zremasterowanych gier chodzi – móc doświadczyć tej samej rozgrywki, co kiedyś, ale zaproponowanej w adekwatnej do aktualnych możliwości technologicznych warsta=wie graficznej.

Wymagania sprzętowe dopiero poznamy

Na temat moment nie poznaliśmy jeszcze oficjalnych wymagań sprzętowych, z którymi muszą się liczyć użytkownicy PC. Co prawda w internecie nie brakuje spekulowanych wartości, ale nie są to wiarygodne hipotezy i radzimy pod żadnym względem się nimi nie sugerować. Gdy tylko wymagania zostaną ogłoszone – poinformujemy o nich i zaktualizujemy niniejszy artykuł.

Ile zapłacimy za remaster klasyka?

Wersję na PC można już zamawiać w przedsprzedażowej opcji w sklepie Epic Games. Za standardowe wydanie zapłacimy 162 złote. Istnieje również opcja zakupu Deluxe Edition za 205 złotych, w której skład wchodzi:

  • pełna wersja gry Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
  • skater The Ripper od Powell-Peralta
  • wyjątkowe stroje w stylu retro dla Tony’ego Hawka, Steve’a Caballero i Rodneya Mullena
  • unikalna zawartość w stylu retro dla trybu Create-A-Skater

Na stronie Microsoft koszt za podstawową wersję gry na Xbox One wynosi 189,99 złotych. Cyfrowa Deluxe Edition jest trochę droższa i należy się liczyć z wydaniem 229,99 złotych. Ceny produktu w wydaniu na konsole Sony jeszcze nie zostały oficjalnie potwierdzone.

W dostępie pojawi się jeszcze edycja kolekcjonerska, dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 99,99 dolarów, na terenie USA, na którą złoży się zawartość z wersji digital deluxe oraz limitowany deck Birdhouse.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments