Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 na Nintendo Switch. Poznaliśmy datę premiery

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 7.05.2021, 12:23 Aktualizacja: 7.05.2022, 12:23
Użytkownicy Switcha mogą już zacierać ręce na myśl o zakupie Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Wiemy już, kiedy najnowsza gra z serii Tony Hawk’s ukaże się w wersji na konsole Nintendo.
0 Udostępnień

Fot. PlayStation Store

Na początku września poprzedniego roku ukazało się zbiorcze wydanie zremasterowanych dwóch pierwszych części serii Tony Hawk’s. Nie tylko odświeżono gry, lecz także wzbogacono je o nowe sztuczki czy cele w rozgrywce. Pod koniec marca wypuszczono edycje dedykowane konsolom nowej generacji PlayStation 5 oraz Xbox One. Niebawem w Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 będą mogli zagrać także użytkownicy Nintendo Switch.

Wersja zapowiadanego zestawu gier na przenośne konsole japońskiego przedsiębiorstwa trafi do sprzedaży 25 czerwca bieżącego roku – taką informacją podzielono się za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter. Trudno na ten moment określić potencjalną cenę za port gry. Na zagranicznych serwisach podawana jest kwota 39,99 dolarów, czyli w naszym kraju będzie to koszt przynajmniej 150 złotych.

Wydaje się, że użytkowników Nintendo Switch i zarazem fanów popisów na deskorolce nie trzeba specjalnie zachęcać do zakupu. Przypomnijmy, że Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zebrał szereg świetnych ocen przedpremierowych. Zgodnie z oczekiwaniami remaster dostarczył rozgrywkę o wysokim poziomie jakości i z pewnością tego rodzaju przedsięwzięcie było uzasadnione.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments