Total War: Warhammer 3. Zapowiedź kolejnego materiału z rozgrywką

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 6.05.2021, 12:58 Aktualizacja: 6.05.2022, 14:12
Wszyscy wyczekujący na materiał z rozgrywką w Total War: Warhammer 3 muszą na ten moment zadowolić się świeżo opublikowanym, zapowiadającym go teaserem.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Jeszcze w bieżącym roku powinniśmy zagrać w trzecią i zarazem ostatnią część podcyklu serii Total War, w którym przenosimy się do świata Warhammera. Dwie poprzednie odsłony ukazywały się odpowiednio w latach 2016 i 2017. Wyłącznie w wersjach na PC – nie inaczej będzie w przypadku finalnej części. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie trafi ona do sprzedaży, a zgodnie z informacją na platformie Steam nastąpi w późniejszym okresie 2021 roku.

Deweloperzy ze studia Creative Assembly oraz wydawcy z firmy SEGA mają wobec tego dużo czasu i mogą stopniowo podkręcać atmosferę wyczekiwania przez graczy na premierę i nieśpiesznie dzielić się z nimi materiałami promującymi. Potwierdza to ostatni ruch z ich strony. Wydawało się, że możemy otrzymać pierwszy film z rozgrywką, a tymczasem… Udostępniono tylko teaser, który zapowiada tenże materiał.

Na pocieszenie pozostaje wiadomość, że na duży zwiastun nie będziemy musieli czekać specjalnie długo. Materiał z rozgrywką udostępniony zostanie dokładnie za tydzień, 13 maja o godzinie 18:00 czasu polskiego. Wątpliwe jednak, abyśmy w najbliższej przyszłości poznali datę premiery gry.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments