Pierwszy trailer Kerbal Space Program 2

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 21.08.2019, 13:00 Aktualizacja: 21.08.2020, 9:48
Na Gamescom 2019 ujawniono pierwszy trailer z sequela Kerbal Space Program. Pojawił się też film opowiadający o pracy nad grą. Zobacz, czego można oczekiwać po nowym Kerbalu.
3 Udostępnień

Co to jest Kerbal Space Program?

Pierwsza część Kerbal Space Program to międzynarodowy bestseller i jeden z najbardziej znanych symulatorów – w tym przypadku symulator lotów kosmicznych. Twórcy uznali, że czas przenieść Kerbal w nowe czasy i ulepszyć grę. Nad nową odsłoną gry pracuje inne studio (Star Theory), ale zatrudnieni są w nim pracownicy ze studia, które stworzyło pierwszą część. Gra ma ukazać się na początku 2020 roku, a w późniejszym czasie na Xbox One i PlayStation 4. Planowana cena wynosi 59,99$. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Zobacz filmowy trailer z gry:

Nowe możliwości w Kerbal Space Program 2

Zobacz czym, oprócz nowej grafiki, będzie się różnił Kerbal Space Program 2 od jedynki:

  • Gra będzie łatwiejsza dla nowych graczy. Nowe, animowane tutoriale, ulepszony UI i zupełnie nowe instrukcje lotu i montażu statku kosmicznego pozwolą w pełni uwolnić kreatywność graczy.
  • Technologie następnej generacji. Pojawią się nowe części i w związku z tym większe możliwości eksploracji kosmosu i większe wyzwania.
  • Kolonie. To zupełna nowość w świecie Kerbala. Będą stanowiły wyzwanie od strony technicznej jak i strategii zbierania surowców. Po rozbudowie mogą służyć do samodzielnego tworzenia statków kosmicznych.
  • Podróże międzygwiezdne. Nowe technologie i kolonie umożliwią eksplorację na większą skalę, niż było to do tej pory możliwe. Ciała niebieskie z obcych układów słonecznych będą stanowiły nowe, większe wyzwanie.
  • Ulepszone modowanie i multiplayer. Już pierwszy Kerbal był grą bardzo podatną na modowanie, a dwójka ma tę funkcję tylko rozwinąć. Wreszcie pojawi się tryb multiplayer.

Obejrzyj historię deweloperów gry:

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments