Tropiciele w HBO GO. Premiera serialu wkrótce!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 5.06.2020, 10:48 Aktualizacja: 5.06.2021, 10:48
Dziesięć lat temu w czerwcu rozpoczęły się piłkarskie Mistrzostwa Świata. Po dekadzie powracamy do RPA – tym razem z okazji premiery nowego serialu. Sześcioodcinkowa produkcja Tropiciele trafi do oferty popularnej wypożyczalni HBO GO już na początku czerwca. To premiera serialu opartego na powieści południowoafrykańskiego pisarza Deona Meyera.
Tropiciele - premiera w HBO GO już na początku czerwca
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Tropicieli w HBO GO poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Tropicieli w HBO GO?

Pierwszy odcinek zapowiadanego serialu trafi do oferty popularnej wypożyczalni 6 czerwca. W tym samym dniu otrzymamy m.in. cały sezon W domu, szósty epizod Betty czy przygodowy film Kongo. Każdy kolejny odcinek Tropicieli ukazywać się będzie co tydzień. Jeszcze 27 czerwca będziemy mogli obejrzeć czwarty z łącznie wszystkich sześciu tworzących premierowy sezon.

Ze wszystkimi filmowymi oraz serialowymi nowościami w HBO GO na czerwiec 2020 możecie się zapoznać po sięgnięciu po nasz poświęcony nim artykuł. W naszym zestawieniu oprócz dokładnego wykazu premier zamieszczamy propozycje tych pozycji, na które warto zawrócić szczególną uwagę.

RPA jakiej nie znacie

Akcja Tropicieli rozgrywa się w RPA, na której terenie nakręcono jej wszystkie odcinki. Podstawą fabularną dla scenariusza, napisanego przez Roberta Thorogooda, stanowiła powieść południowoafrykańskiego pisarza Deona Meyera. To specjalista od literackich utworów kryminalnych oraz thrillerów, zatem również tych gatunków możemy się spodziewać w przypadku serialowej adaptacji.

Na fabułę Tropicieli składają się trzy główne wątki, mające nie od początku widoczne nici powiązania i finalnie tworzące wspólną historię. Serial skupia się na wydarzeniach związanych z obecnymi na terenie RPA ugrupowaniach przestępczych, akcjach terrorystycznych, przemycie diamentów oraz wieloma innymi formami nielegalnej działalności. Należy się spodziewać sporej dawki napięcia, wciągające akcji oraz kryminalnej intrygi.

Sprawdź nazwiska aktorów występujących w serialu

Obsadę Tropicieli tworzą głównie nieznani polskiej widowni aktorzy, zatem serial stwarza doskonałą szansę na to, aby poszerzyć swoją wiedzą kinematograficzną.

  • James Gracie – Lemmer
  • Rolanda Marais – Milla Strachan
  • Ed Stoppard – Lucas Becker
  • Sandi Schultz – Janina Mentz
  • Brendon Daniels – Osman

Wycieczkę do RPA rozpoczniemy już 6 czerwca i potrwa ona sześć odcinków.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments