Trzynaście powodów. Premiera 4. sezonu w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 5.06.2020, 10:20 Aktualizacja: 5.06.2021, 10:21
Jedne seriale dobiegają końca, inne dopiero się rozpoczynają – Trzynaście powodów należy do pierwszego grona. W czerwcu na platformie Netflix ukaże się ostatni sezon zainaugurowanej przed trzema laty produkcji. Trzynaście powodów szybko zyskało sympatię widzów i pozostaje mieć nadzieję, że premiera 4. sezonu satysfakcjonująco zamknie historię. To już dziś!
4. sezon Trzynaście powodów to sezon finałowy
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 4. sezonu serialu Trzynaście powodów w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 4. sezon Trzynastu powodów w Netflix?

Finałową część omawianego serialu kręcono od lipca do grudnia poprzedniego roku i trafia na platformę Netflix już dziś, 5. czerwca. Tworzy go dziesięć odcinków, z których każdy poza ostatnim (1,5 godzin) trwa około godziny. Epizody dostępne są do obejrzenia od godz. 9.00.

Poza Trzynastoma powodami 5 czerwca będzie także miała miejsce premiera 5. sezonu programu Porady różowej brygady. To tylko przykładowe pozycje z bogatej oferty Netflix na czerwiec 2020. Ze wszystkimi nowościami w wypożyczalni możecie się zapoznać dzięki naszemu comiesięcznemu zestawieniu.

Wszystko się kiedyś kończy

Trzynaście powodów to przykład adaptacji, która w pewnym momencie wyczerpała materiał literackiego pierwowzoru, ale dzięki inwencji filmowych twórców opowiada dalsze losy bohaterów. Pierwszy sezon kończy się bowiem w tym samym momencie, co powieść Jaya Ashera. Na 4. sezonie serialu Trzynaście powodów scenarzyści postanowili jednak zaprzestać korzystania także z własnych pomysłów i czeka nas finałowa część losów Claya Jensena.

Serial zapracował na swoje uznanie obraną tematyką (kwestia samobójstw w środowisku młodzieży) oraz jej realizacją, a perypetie uczniów Liberty High School śledzi bardzo wielu widzów w wieku oglądanych bohaterów. Trzynaście powodów to hit wśród nastoletnich kinomanów, choć w ostatnim czasie pojawiło się wiele krytycznych uwag, m.in. dotyczących wprowadzenia postaci narratorki Ani Acholi.

Nie zmienia to jednak faktu, że wyczekiwanie na finałowy 4. sezon serialu Trzynaście powodów jest bardzo duże i na początku czerwca właściciele Netflix mogą być spokojni o zainteresowania ich serwisem.

Widzimy się z nim po raz ostatni

W obsadzie 4. sezonu serialu Trzynaście powodów nie zabraknie nowych nazwisk i dołączył do niej m.in. Gary Sinise, lecz przede wszystkim powrócą, po raz ostatni, doskonale znani już aktorzy i ich bohaterowie.

  • Dylan Minnette – Clay Jensen
  • Christian Navarro – Tony Padilla
  • Alishe Boe – Jessica Davies
  • Ross Butler – Zach Dempsey
  • Grace Saif – Ani Achola

Sięgnięcie po czwarty sezon na pewno nie wymaga podania aż trzynastu powodów i wystarczy informacja, że najnowsze odcinki są dostępne w Netflix już od 5 czerwca.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments