Ubisoft i Netflix łączą siły. Powstał cross-over Immortals Fenyx Rising i Krwi Zeusa

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 22.01.2021, 13:42 Aktualizacja: 22.01.2022, 13:42
Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się o rozpoczęciu współpracy Ubisoftu i Netfliksa. Platforma streamingowa ma zamiar przygotować kilka adaptacji serii Assassin's Creed. Okazuje się, że to nie jedyne, co wynikło ze współpracy obu firm. Przez tydzień dostępna będzie specjalna misja, która połączyła animację Krew Zeusa oraz Immortals Fenyx Rising.
0 Udostępnień

Owocna współpraca

Pomimo że dostępna od października na Netfliksie animacja Krew Zeusa nie jest zbyt ciekawym kawałkiem popkultury, to z jakiegoś powodu serial zdobył spore uznanie wśród krytyków, a platforma zapowiedziała już, że spodziewać się możemy drugiego sezonu. Tymczasem okazuje się, że tematyka animacji (mitologia grecka) bardzo spodobała się Ubisoftowi, który do Immortals Fenyx Rising postanowił dodać zdanie inspirowane Krwią Zeusa.

Misja „A Tribute to Family” dostępna będzie przez ograniczony czas (od teraz do 28 stycznia włącznie) i dotyczy wszystkich platform, na jakich ukazała się produkcja. Gracze będą musieli zetrzeć się z Chimerą i Cerberem, dwoma potworami, z którymi regularnie walczy Heron, główny bohater animacji. Wszyscy, którzy ukończą zadania, dostaną specjalny amulet z orłem i dodatkowe możliwości przystrojenia swojej postaci.

Specjalne pakiety

Ponadto pojawią się dwa dodatkowe pakiety, które także kupimy po zakończeniu wydarzenia. Jeden dotyczył będzie uzbrojenia (skórki na miecz, topór i łuk), drugi zaś to pakiet amazonki Alexii, w którego skład wchodzą pancerz, hełm, skrzydła, „mount” i nowy zwierzęcy towarzyszy, feniks (o ile w ogóle można uznać tego ognistego, mitycznego ptaka za zwierzę).

To kolejna odsłona współpracy pomiędzy Ubisoftem a Netfliksem – w październiku zeszłego roku pisaliśmy o trzech serialach (w tym dwóch animacjach) na podstawie serii Assassin’s Creed. Na razie jednak nie otrzymaliśmy na ich temat żadnych konkretnych informacji.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments