Valheim. Studio Iron Gate chwali się wynikami sprzedaży

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 22.04.2021, 12:48 Aktualizacja: 22.04.2022, 12:48
Od premiery Valheim we wczesnym dostępie minęły niespełna trzy miesiąca, a zainteresowanie tytułem stale rośnie. Ogłoszone przez studio Iron Gate wyniki sprzedaży są więcej niż satysfakcjonujące.
0 Udostępnień

Fot. Steam

Studio Iron Gate postanowiło pochwalić się wynikami sprzedaży Valheim. Wieloosobowa gra survivalowa z akcją rozgrywaną w mitycznej Valhalli zadebiutowała na początku lutego bieżącego roku we wczesnym dostępie. Na ten moment z namiastką tego, co przygotowują szwedzcy deweloperzy, mogą się zapoznać wyłącznie użytkownicy PC.

Zgodnie z komunikatem od studia Iron Gate Valheim sprzedano w liczbie ponad 7 milionów egzemplarzy. Bezsprzecznie osiągnięcie takiego rezultaty w niespełna trzy miesiące od premiery jest czymś wyjątkowym. Warto także zaznaczyć, że oficjalny Discord Valheim ma już ponad 185 tysięcy członków, co potwierdza rosnący fenomen produkcji, za której wydanie odpowiada Coffee Stain Publishing.

W pełną wersję gry powinniśmy zagrać w 2022 roku. Twórcy regularnie zapowiadają przygotowanie nowych aktualizacji, zapewniające nowe komponenty grze do wznoszenia rozmaitych budowli, dodatkowe lokacje i przeciwników czy rozbudowę opcji w eksploracji otwartego świata i systemie walki. Zainteresowani zakupem Valheim we wczesnym dostępie i dołączeniem do już ponad 7 milionów graczy mogą to uczynić za pośrednictwem platformy Steam. Obecny koszt gry to 71,99 złotych.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments