W głębi lasu. Premiera w czerwcu, mamy już zwiastun!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 12.05.2020, 16:16 Aktualizacja: 19.05.2021, 13:08
Harlan Coben to pisarz znany i ceniony, także w naszym kraju, o czym świadczy ilość przetłumaczonych jego książek oraz wyniki ich sprzedaży. Dzieła pisarza co jakiś czas trafią na duży ekran. Tym razem za sprawą Polaków. W czerwcu w Netflix odbędzie się premiera W głębi lasu – naszej rodzimej produkcji, której scenariusz oparto na powieści Cobena. Platforma opublikowała już zwiastun!
w głębi lasu - premiera w netflix już w czerwcu
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery W głębi lasu w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

[AKTUALIZACJA] Mamy już zwiastun W głębi lasu!

Dokładnie miesiąc przed premierą nowego polskiego serialu Netflix, platforma proponuje nowy zwiastun produkcji na podstawie powieści Cobena. Jak prezentuje się trailer?

Kiedy obejrzymy polski serial w Netflix?

Na pewno niewiele osób spodziewało, że kolejną rodzimą produkcję oprzemy na twórczości tak światowej sławy pisarza, jakim bez wątpienia jest Harlan Coben. Twórczość amerykańskiego autora znakomitych powieści kryminalnych wydaje się być gwarancją równie świetnego scenariusza.

Przekonać się o tym będziemy mogli już 12 czerwca. To właśnie wtedy W głębi lasu trafi do bazy danych popularnej wypożyczalni. Bez wątpienia będzie jedną z najciekawszych wczesnoletnich premier na platformie. Czy dla polskich widzów będzie najbardziej interesującą premierą Netflix na czerwiec 2020? Przekonamy się wkrótce!

Polscy filmowcy adaptują powieść Harlana Cobena

W głębi lasu to sześcioodcinkowa produkcja, którą reżyserują Leszek Dawid oraz Bartosz Konopka. Serial produkuje ATM Grupa. Obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Dzielące te dwa okresy dwadzieścia lat to czas poszukiwań ukochanej siostry przez warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego. Mężczyzna wciąż nie potrafi otrząsnąć się po utracie bliskiej mu osoby.

w głębi lasu - premiera w netflix już w czerwcu

Do przełomu w śledztwie może dojść za sprawą odnalezienia ciała, którego śmierć można połączyć z zaginięciem siostry Pawła. Zwłoki należą do chłopca, który wraz z nią zniknął dwadzieścia pięć lat temu. W serialu, podobnie jak w powieści Cobena, możemy się spodziewać wielu tajemnic, gęstej, mrocznej atmosfery oraz znakomitej kryminalnej intrygi. Amerykański pisarz jest także jednym z producentów wykonawczych serialu, zatem możemy być pewni, że sam autor literackiego pierwowzoru pomógł w przygotowaniu odpowiedniego scenariusza adaptacji.

Poznaj obsadę W głębi lasu

W omawianym serialu spotkamy wiele rozpoznawalnych twarzy aktorskich. Poza głównymi bohaterami nie poznaliśmy jeszcze dokładnych imion postaci, ale na pewno zostaną one pierwszorzędnie wykreowane ze względu na obecność takich artystów jak:

  • Grzegorz Damięcki – Paweł Kopiński
  • Agnieszka Grochowska – Laura Goldsztajn
  • Jacek Koman
  • Adam Ferency
  • Ewa Skibińska

W głębi lasu to kolejna, obok brytyjskiej serii The Stranger oraz hiszpańskiego El Inocente (Prawnik z Lincolna), współpraca między Harlanem Cobenem a Netflix.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments