W rytmie Bossa Novy. Premiera 2. sezonu w Netflix wkrótce!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 3.06.2020, 13:36 Aktualizacja: 3.06.2021, 13:39
Pisaliśmy już o zbliżającej się premierze Reality Z. Niedługo trzeba było czekać na zapowiedź innej brazylijskiej produkcji. W maju zeszłego roku oficjalnie potwierdzono plany powstania kontynuacji W rytmie Bossa Novy. Niebawem przekonamy się o efektach tego projektu. Premiera 2. sezonu melodramatycznego serialu już w czerwcu w Netflix.
W rytmie bossa novy. Premiera 2. sezonu w Netflix już w czerwcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu W rytmie Bossa Novy poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera 2. sezonu W rytmie Bossa Novy?

Najnowsze odcinki W rytmie Bossa Novy trafią do oferty popularnej wypożyczalni Netflix 19. czerwca. To szczególnie interesująco zapowiadający się dzień, ponieważ wśród nowości znajdzie się kontynuacja Wyborów Paytona Hobbarta oraz Niemowląt, a także inauguracyjny sezon produkcji Podłoga to lawa.

Dla fanów bardziej filmowych niż serialowych doznań godne uwagi będą Sierpień w hrabstwie Osage czy piąta część Strasznego filmu. A to tylko wybrane pozycje z całego szeregu nowości w Netflix. Pełny wykaz premier Netflix na czerwiec 2020 znajduje się w naszym co miesięcznym zestawieniu.

Brazylijska businesswoman

Pomimo że São Paulo to największe miasto Ameryki Południowej oraz jedne z najlepiej rozwiniętych gospodarczo i handlowo, to para bohaterów W rytmie Bossa Novy postanawia je zamienić na inną metropolię. Maria Luiza w towarzystwie męża przeprowadza się do Rio de Janeiro, aby otworzyć tam restaurację. Niestety, jej nadzieje na świetlaną przyszłość gwałtownie gasną, gdy zostaje pozostawiona przez partnera, w dodatku – bez grosza na koncie.

Twórcy brazylijskiego serialu postanowili jednak wyposażyć swoją protagonistkę w cechy ambicji, determinacji i woli do realizacji wyznaczonych przez siebie celów. Co prawda Maria Luiza nie otwiera restauracji, ale zamiast niej decyduje się na prawdziwą przemianę. Staje się Malu – rasową biznesmenką, która wchodzi w posiadanie muzycznego klubu.

Jak do tego doszło? Odpowiedź poznacie po obejrzeniu pierwszej części. A jakie dalsze losy czekają Marię Luizę? Dowiecie się po sięgnięciu po drugi sezon W rytmie Bossa Novy, którego premiera odbędzie się już niebawem w Netflix.

Klub pełen znanych twarzy

W drugim sezonie W rytmie Bossa Novy spotkamy szereg aktorów, którzy wcielili się w swoich bohaterów już w pierwszej części serialu.

  • Maria Casadevall – Maria Luiza „Malu” Carone
  • Pathy Dejesus – Adélia Araújo
  • Fernanda Vasconcellos – Lígia Soares
  • Leandro Lima – Francisco „Chico” Carvalho
  • Mel Lisboa – Thereza Soares

Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej liczby odcinków drugiego sezonu. Na pierwszą część W rytmie Bossa Novy składało się siedem epizodów, trwających około 45 minut.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments