WandaVision. Szereg nominacji do nagród MTV

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 20.04.2021, 12:15 Aktualizacja: 20.04.2022, 12:15
Ogłoszono nominacje do serialowych nagród MTV. Liderem okazała się produkcja Marvela WandaVision.
0 Udostępnień

Źródło: marvel.com

15 stycznia bieżącego roku na platformie Disney+, wciąż niedostępnej dla polskiego widza, odbyła się krajowa premiera WandaVision, serialowej produkcji od wytwórni Marvel Studios. Pierwszy sezon, na który składa się dziewięć epizodów, spotkał się z pozytywnymi opiniami krytyków. Niebawem może to zostać udokumentowane w postaci prestiżowych nagród.

Ogłoszono właśnie nominacje do serialowych statuetek MTV. WandaVision znalazł się w pięciu kategoriach, wśród których nie brakuje tej najważniejszej — Najlepszy serial. Ponadto przydzielono nominacje aktorkom Elizabeth Olsen, Teyonah Parris oraz Kathryn Hahn. Wyróżniono także scenę walki Wandy z Agathą. Pięć nominacji do nagród MTV to tegoroczny rekord. Po cztery otrzymały seriale The Bhoys oraz Emily w Paryżu.

Laureatów poznamy za niespełna miesiąc, dokładnie 16 maja. Polskim fanom filmowych i serialowych adaptacji komiksów Marvela pozostaje cierpliwie czekać na debiut Disney+ w naszym kraju. WandaVision to bez wątpienia jedna z tych bardziej wyczekiwanych produkcji i w momencie trafienia platformy do Polski powinna natychmiast zyskać sporą oglądalność.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments