WandaVision. Otrzymaliśmy pierwszy zwiastun serialu Marvela

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 21.09.2020, 12:15 Aktualizacja: 21.09.2021, 12:15
Czarna Wdowa to bez wątpienia jedna z największych blockbusterowych premier tego roku, której obecność na kinowych salach stanęła pod znakiem zapytania ze względu na sytuację pandemiczną. Marvel Studios nie zwalnia jednak tempa i już niebawem czeka nas nowa produkcja. Tym razem telewizyjna. Otrzymaliśmy zwiastun WandaVision.
0 Udostępnień

WandaVision z premierą jeszcze w tym roku

Pierwszy tak istotny, albowiem mowa o zwiastunie, materiał promujący nadchodzący serial został premierowo wyświetlony podczas niedawno zakończonej 72. gali rozdania nagród Emmy. Co prawda pokaz trailera pozostaje w cieniu informacji o najważniejszych rozstrzygnięciach w poszczególnych kategoriach i serialowych triumfach, niemniej z pewnością znajdą się tacy widzowie, dla których to właśnie zapowiedź WandaVision będzie najważniejszym punktem minionej gali.

W omawianym serialu nie zabraknie znanych aktorów, takich jak Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Teyonah Parris czy Kat Dennings. Na produkcję ma się składać sześć odcinków. Początkowo premierę wyznaczono na wiosnę przyszłego roku, ale dobrą informacją jest to, że nowy serial Marvel Studios będzie dostępny jeszcze przed upływem bieżącego. Przypuszczalnie w grudniu, choć dokładnej daty premiery wciąż nie poznaliśmy. Wiemy za to z pewnością, że WandaVision będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy Disney+. Wszystkie epizody wyreżyserował Matt Shakman. Za scenariusz do nich odpowiedzialny był natomiast Jac Schaeffer.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments