Kiedy premiera Warrior Nun w Netflix?

Ewelina Zdancewicz-Pękala Seriale Publikacja: 16.03.2020, 15:00 Aktualizacja: 16.03.2020, 15:00
Netflix ciągle nie ogłosił daty premiery Warrior Nun. Wiadomo jednak, że od kwietnia 2019 roku trwają prace nad tym serialem. Poznaliśmy już obsadę produkcji oraz szczegóły na temat niektórych odcinków!
Netflix
0 Udostępnień

Data premiery Warrior Nun jeszcze nieogłoszona

Wiadomo jednak, że prace nad produkcją od kilku miesięcy idą pełną parą. Warrior Nun to serial fantasy oparty na komiksach Bena Dunna, które były inspirowane mangą. Fabuła Warrior Nun opowiada o młodej dziewczynie, która umarła i budzi się w kostnicy. W ten sposób dowiaduje się, że należy do starożytnego zakonu i że ma do wykonania ważne zadanie – musi walczyć z demonami na Ziemi.

Co wiemy o serialu Warrior Nun od Netflixa?

Od kwietnia 2019 roku wiadomo, że reżyserką dwóch pierwszych odcinków Warrior Nun jest Agnieszka Smoczyńska. To reżyserka znana z takich produkcji jest Córki dancingu czy Fuga. Smoczyńska już wcześniej współpracowała z Netflixem. Była odpowiedzialna za niektóre odcinki produkcji 1983. Warrior Nun planowo ma liczyć 10 odcinków. Showrunnerem serialu jest Simon Barry. Plan zdjęciowy znajduje się w Hiszpanii.

W rolę główną, czyli tytułową wojowniczą zakonnicą wciela się Alba Baptista, młoda portugalska aktorka. W Warrior Nun zobaczymy także:

  • Dimitri Abold,
  • May Simón Lifschitz,
  • Sylvia De Fanti,
  • Lorena Andrea,
  • Berta García-Lacht,
  • Melina Matthews.

Warrior Nun będzie kolejnym z długiej listy seriali na podstawie komiksów od Netflixa. Platforma coraz chętniej sięga po tego typu motywy. Popularność takich produkcji jak Umbrella Academy – drugi sezon jeszcze w tym roku – oraz innych tego typu pokazuje, że Netflix wie, co robi.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o