Warrior Nun. Premiera w Netflix już w lipcu!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 29.06.2020, 11:05 Aktualizacja: 29.06.2021, 11:06
Działalność kin dopiero powoli wraca, jeszcze nie możemy być pewnie terminów danych premier, lecz w przypadku nowości w Netflix można być spokojni. Już teraz warto rezerwować czas na początek lipca – wówczas do popularnej wypożyczalni trafi Warrior Nun. To premierowy serial dla wszystkich kinomanów spragnionych superbohaterskich historii.
premiera Warrior Nun w Netflix już w lipcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Warrior Nun poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Warrior Nun?

Pierwszy sezon Warrior Nun pojawi się na platformie Netflix już 2 lipca – na ten moment to pierwsza premierowa pozycja w nadchodzącym miesiącu. Poprzedzi piątkowe, inne serialowe nowości, takiej jak Klątwa Ju-on: Początek oraz Klub opiekunek. We wszystkich trzech przypadkach mowa o inauguracyjnych produkcje sezonach.

Jeżeli jesteście ciekawi tego, co osoby odpowiedzialne za ofertę Netflix przygotowały na następną część miesiąca, polecamy zerknąć do naszego comiesięcznego zestawienia z wykazem wszystkich filmowych oraz serialowych premier w Netflix na lipiec 2020.

Obudzić się jako superbohater

Ludziom (a zwłaszcza bohaterom filmowych komedii) zdarza się budzić w nietypowych miejscach – przykładowo po szaleńczej imprezie. W serialowej adaptacji komiksów Bena Dunna protagonistka wita nowy dzień w… kostnicy. Ponadto zaszły u niej pewne zmiany – od teraz posiada nadnaturalne zdolności i supermoce. Życie Avy z pewnością przestanie być takie, jak dawniej.

Oczywiście nadludzkie umiejętności można wykorzystać w jednym celu – w walce dobra ze złem i pokonaniu innych, obdarzonych podobnymi wyjątkowymi mocami, istot. Warrior Nun to dziesięć odcinków rozrywkowej historii, w której na brak spektakularnej, dynamicznej akcji, elementów fantastycznych oraz zjawiskowych efektów specjalnych bez wątpienia narzekać nie będziemy.

Kogo zobaczymy w serialu?

Dla wcielającej się w rolę protagonistki Alby Baptisty Warrior Nun to pierwsza tak poważna szansa na zyskanie popularności. Dotąd młoda portugalska aktorka nie pojawiała się na pierwszym planie. A kto jeszcze oprócz niej wystąpi w serialu?

  • Alba Baptista – Ava
  • Tristan Ulloa – Ojciec Vincent
  • Toya Turner – Shotgun Mary
  • Lorena Andrea – Siostra Lilith
  • Thekla Reuten – Jillian Salvius

O tym, jakie przygody czekają na młodą dziewczynę o nadnaturalnych zdolnościach, będziemy się mogli przekonać już 2 lipca.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments