White Lines. Premiera nowego serialu niebawem w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 27.04.2020, 14:48 Aktualizacja: 27.04.2021, 15:22
White Lines to nowa propozycja z gatunku kryminału, która niebawem ukaże się na platformie Netflix. Twórcą zapowiadanego serialu jest Álex Pina – użytkownikom popularnej wypożyczalni doskonale znany jako scenarzysta oraz producent Domu z papieru. Premiera White Lines, dziesięcioodcinkowej produkcji, odbędzie się już w połowie maja.
white lines premiera
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery White Lines w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera White Lines w Netflix?

Premiera White Lines odbędzie się 15 maja. W tym samym dniu na platformie Netflix pojawią się inne nowości: piąty sezon She-Ra and the Princesses of Power, a także nowy serial komediowy Chichipatos.

Witajcie na Ibizie, czyli kilka słów o fabule premierowego serialu

Możemy wskazać niezliczonością ilość ekranowych opowieści, w których fabularnym punktem wyjścia jest zaginięcie danego bohatera – w większości przypadków bliskiego protagonisty. Nie inaczej w przypadku White Lines. Dwadzieścia lat temu utraty brata doświadczyła Zoe Walker. Co się stało z jej krewnym – sławnym DJ-em z Manchesteru, który w momencie zaginięcia przebywał na Ibizie?

Po upływie dwóch dekad ciało brata Zoe zostaje odnalezione. Kobieta postanawia udać się na hiszpańską wyspę, aby ustalić okoliczności zaginięcia oraz śmierci. Aby tego dokonać, będzie musiała odwiedzić pełen niebezpieczeństw oraz tajemnic świat. Jednocześnie pozna ciemniejszą stronę własnej osobowości.

Poznaj obsadę nowego serialu w Netflix

W obsadzie White Lines pojawią się m.in.:

  • Laura Haddock – Zoe
  • Alex Delescu – Grigor
  • Adrian Fekete – Yuri
  • Marta Milans – Kika
  • Belén López – Conchita

Na White Lines składa się dziesięć odcinków i jesteśmy przekonani, że ze względu na osobę twórcy będzie to jedna z najważniejszych premier w ofercie Netflix na maj 2020!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments